Wpis z mikrobloga

komisy z niby dobrymi ocenami na Google to jest słaby pomysł?


@WyjmijKija: Tak. U mnie komis ma z 200 pozytywnych opinii, a część z nich wystawiona jest przez osoby, które nawet nie maja prawa jazdy. A juz o aucie nie wspominając. Warto na te oceny brać sporą poprawkę, bo duża liczba znajomych może dużo zmienić ;v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WyjmijKija:

jak wbiję od 2012 do 150/200kkm

To nie wbijaj tak niskiego przebiegu, znaleźć fajne auto które robiło 15-20kkm rocznie to nie jest takie łatwe zadanie bo nowe auta raczej kupują ludzie którzy potrzebują nimi jeździć, więc sam się wpędzasz w rynek przekręconych aut :D. Nie mówię że nie znajdziesz, ale nie dziw się że jest trudniej, szczególnie że szukasz też relatywnie młodego auta w tej cenie. Ale może jakieś małe,
@Odczuwam_Dysonans: szukam małego do miasta, potrzebuję jako drugie auto do robienia codziennie 10km dosłownie. Z tego względu nie patrzę też na diesle. Nawet jak ściągnę ograniczenie na km to i tak w Poznaniu znajdą się w tym momencie dwa takie auta.
@WyjmijKija: Linea akurat mi się strasznie nie podoba, ale jak dobry stan to czemu nie. Bravo jak kupowaliśmy dla siostry to rzeczywiście z roku na rok był spory przeskok, ale jakąś małą benzynę może znajdziesz z niskim przebiegiem z polskiego salonu, więc spróbuj ustawić np od 2010.
@WyjmijKija: Też ostatnio szukałem auta w podobnej cenie (do 5k euro, bo Niemcy) szukałem benzyniaka kombi i to jest masakra jak obecnie rynek aut wygląda. Koniec końców zdecydowałem się na mega zadbana c klasę 1.8 z 2007. Też niby szukałem czegoś nowszego koło 2009-2010. Ale warto zerknąć na starsze auta i przede wszystkim szukać u prywatnych sprzedawców. Fajnie jakby auto było garażowane. Życzę powodzenia i cierpliwości, bo wiem jaką drogę możesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WyjmijKija: w maju szukałem peżota 207, benzynę 75 koni bo po co mi więcej a jest mało awaryjny. No i znalazłem rocznik 2010, niecałe 150kkm, od prywatnej osoby. Jakieś 100km od poznania gdzie mieszkam. Po niezbędnych wymianach na początku wyniósł mnie jakieś 14k. Nawet w trasie daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zejdź że dwa lata rocznikowo i na pewno coś znajdziesz.
@WyjmijKija: sprzedałem takie ostatnio, pierwszy telefon po 3 (!) minutach od wystawienia ogłoszenia, pierwszy umówiony na oględziny po 20 minutach, przyjechał i kupił po 1.5h.
Wiec faktycznie wygląda na to, że "okazje" rynek wciąga od ręki, a wiszą tylko gruzy