Wpis z mikrobloga

ogólnie wśród czarnoskórych (tych mocno czarnych) są popularne teraz kąpiele wybielające żeby z takiej czarnej gorzkiej zrobić mleczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nasłuchałem się o Jacksonie że nawet se skórę przeszczepial biała żeby być biały xD


@Rolnikt: To się chyba od starego pijanego nasłuchałeś xD
Jackson był chory na bielactwo, w tamtych czasach "zepsuta" skóra zrujnowałaby mu karierę. Używał maści depigmentacyjnej żeby przyspieszyć nieuniknione postępy choroby.
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: ja tylko mówię jakie teorie czytałem, wywiady itd czytałem zaraz po jego pogrzebie gdzie tego było pełno na każdym kanale programie. Nigdzie nie stwierdziłem że jest to prawda
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Akurat w tym momencie jak trafiłam na ten wpis w radiu leci Jackson. Dziwne uczucie. Wygląd wyglądem, ale mam sentyment do człowieka. Niesamowity talent. Jako dzieciak chodziłam zbierać truskawki, żeby zarobić na jego kasety. Już ktoś wyżej wspomniał o dokumencie zrobionym przez CiekaweHistorie, też polecam, ja na tym się rozryczalam
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: e tam #!$%@?, myślę że niejeden by się z nim zamienił.
A problemy generował sam, bo nie do końca miał rozum dorosłego człowieka, tylko gadał i działał jak jakieś, ja wiem ? 10-12 letnie dziecko?Kto normlany mówi przed kamerami że zapraszał obce dzieci by u niego nocowali? #!$%@?ł kocopoły, a potem pokemon fejs, że nawet jak faktycznie nie był pedofilem, to każdy kto mógł próbował to wykorzystać.
A to że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajko: dziwnym trafem nie znam przypadku żadnego biednego murzyna który wyblakł do takiego stopnia. Dasz sobie rękę uciąć że nie stosował eksperymentalnej terapii hormonalnej która była pierwotną przyczyną bielactwa? Poza tym który lekarz przyzna się że przeprowadził na nim nielegalną terapię?
  • Odpowiedz