Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecicie jakieś miejsce gdzie można się rozsiąść z ekipą kilku osób, zamówić jakieś jedzenie, którym można się dzielić i popić to dobrym winem albo drinkiem? Chodzi mi raczej o restauracje niż bary z jedzeniem serwowanym przy okazji. Idealnie jeśli można zamówić różnorodne dania, które wjeżdżają na stół dostępne dla każdego. Jest tak np. w Papi Chulo albo District Saigon.

Rodzaj kuchni w zasadzie dowolny, ale akurat nie specjalnie mam ochotę na hindusa, a gruziny są na jedno kopyto mocno.

Luźny klimat, bez krawata.

#jedzenie71 #wroclaw
Iudex - Mireczki, polecicie jakieś miejsce gdzie można się rozsiąść z ekipą kilku osó...

źródło: comment_1643831360ydrt8ECCjPtjyMUYByv6PN.jpg

Pobierz
  • 20
@Iudex: Mercado dla mnie TOP. Problemem jest mały lokal (jeden stolik dla więcej niż 4 osób), brak rezerwacji i kolejki chyba w każdy dzień. Gdybyś się wybrał, serdecznie polecam Chorizo, Oliwki i stek z kalmara ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Darth_Gohan Nie tego szukam, mieszkałem 200m od nasypu 5 lat, wiem jak tam można spędzić czas ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sponsi No to brak rezerwacji skreśla lokal, zaczynamy od zera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Zielu971 Nie no, to na jakimś zadupiu.
@Iudex Przy Paprotnej (niedaleko Marino) jest browar Prost. Oprócz smacznego piwka mają spoko fingerfood (skrzydełka, miniburgery etc.) i normalne menu że smacznym jedzeniem :)