Wpis z mikrobloga

Pół ukradłem, pół zmieniłem, a poł nie zmieniłem. Credits to @httpseverywhere

Dawno, dawno tymu, za siedmioma #!$%@?, za siedmioma serkami, w łokolicach Gubałówki mieszkał @Pietrek96. Pewnego dnia Pietrek wysedł na giełdę i pomyśloł:
-Krucafuks, dość! Ile możne rosnąć NASRAQ! Ani to przyszłościowe, ani śwarne a jakie drogie #!$%@?! No i zwała murowana, toć to ulicy łapami pompowane. Żeby to jeszcze nie z pieniędzy z dodruku było, a weź tu odróżnij bańke łod łorganicnego wzrostu…stąd ta korekty woń…
- Tfuuuu.. łohydne. Co te inwestory w tym widzą.

Podczas, gdy Pietras ładował się w szorta, smród korekty niósł się po okolicy. Nawet pod wiater #!$%@?ło paniką hej! Leszcze nie wytrzymały. Spadki przepłoszył je z terenów giełdowych. Drobni inwestorzy na wykopie zdechłi, a na bankierze, zdechłi. Inwestorzy długoterminowi obudzili się ze snu zimowego i od razu poszli po sznur. Lecz to nie tylko od tego tak #!$%@?ło. Niby groźba inwazji i FEDu nieco ustąpiła, ale pses to woń korekty stała się jeszcze bardziej nieznośna.

Lecz specyficzny zapach łobudził nie tyko długoterminowców, łobudził tez żądze, łobzydliwe, wielorybie żądze. Wieloryb z wallstreet, pzez niektórych nazywany tez Grubas dostaje smergla gdy pocuje woń korekty, hej. Tak się składo, że NASRAQ pachnie tożsamo.

Bestia normalnie żywi się leszczami, ale shortujący budzą w niej zboczenie. Tamtej nocy zeszła na wallstreat wiedziona zapachem pieniędzy. Nieświadomy niczego Pietras wchodził właśnie orderami all in.
Pierwsze grubasy poszły w longi hej! Limit buy Grubasa rozdupcył stoplossy Pietrasa. Potem Grubas zlikwidował pozycje na dźwigni i dzwonił orderami o shorty Pietrasa.
Koszmar Pietrka trwał kilka godzin. Grubas nie chciał odpuścić, dorzucał tylko pieniądze, od których Pietrkowi robiły się wielkie łoczy!
Pietrek nie wytrzymał, gdy Grubas przyniósł butle, a gdy NASRAQ się zomknął, a Grubas zabronił dumpować, tylko kazał na aftermarkecie pompować dalej, Pietrek zwariował.
A film z taboretem dostępny jest w sieci. Koniec

#gielda #heheszki #kapitanbomba
danielator - Pół ukradłem, pół zmieniłem, a poł nie zmieniłem. Credits to @httpsevery...

źródło: comment_164382834202nVsfLH4kVU6uRjBSMKNH.jpg

Pobierz
  • 2