Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,

Mam pytanie, planuje zakup IPhone 13 i tu pojawia sie dylemat, czy dla niwego uzytkownika IOS warto doplacic te 1000 zlotych do wersji PRO? Ewentulanie jak bezbolesnie przesiasc sie z Androida?

#iphone #apple
  • 16
  • 0
@Vaerlin tak szczerze, co mi daje teleobiektyw i 2gb ramu wiecej, jak bede uzywal telefonu raczej do sluchania muzyki/yt i standardowego uzytkowania? Nie posiadam innych produktow Apple'a, a sam telefoj kupuje jako odmiane od Androidow.

Ramke ignoruje bo telefon od razu laduje w case
@MCaliber: Po pierwsze, nie sam teleobiektyw, tylko wszystkie aparaty są lepsze niż w nie Pro. Po drugie, 120 Hz. Po trzecie, bateria. Po czwarte, jak już i tak wydajesz 4k na telefon, to już można dopłacić ten tysiąc i mieć lepszą wersję na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Vaerlin jestem zacofany w kwestiach telefonow, jak duza odczuwalna roznice da 120hz? Nie zamierzam grac, jedynie sporadycznie ogladac yt.

Co do aparatu, jedyny parametr ktory mi cos mowi to megapixele xD. A co do baterii, to roznica jest marginalna, w pro max jest juz widoczna xD.

Za 1000 moge sobie dokupic zawsze sluchaweczki ¯_(ツ)_/¯
@MCaliber: Ekran 120 Hz nie robi jakiejś kolosalnej różnicy. W sensie widać ją, ale póki nie grasz to nie jest jakieś must have. Bezboleśnie się z Androida nie przesiądziesz. Do większości rzeczy po prostu się przyzwyczaisz, niektóre rozwiązania będą lepsze, inne gorsze. Ale człowiek się przyzwyczaja i potem jest tylko lepiej :)
@Strus: No otóż nie tym razem, sprawdź najpierw a nie gadasz farmazony

Each lens of the ‌iPhone 13 Pro‌ features a larger aperture than on the ‌iPhone 13‌ to allow more light in, with an ƒ/1.8 Ultra Wide and ƒ/1.5 Wide compared to the ƒ/2.4 Ultra Wide and ƒ/1.6 Wide cameras of the ‌iPhone 13‌, which should make for better image quality.

The ‌iPhone 13 Pro‌ is also able to take