Wpis z mikrobloga

Cześć. Pierwsza torba na laptopa skończona, mam nadzieję że nie ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To był najdłuższy projekt jaki robiłem, ale jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, klient też. Ponad 1500 szwów, kilka godzin szycia i składania, ale było warto. Całość od początku do końca robiona wyłącznie ręcznie. Skóra o grubości 2 mm bydlęca, garbowana roślinnie i malowana ręcznie. Nić slam, grubość 0,6 mm. Więcej zdjęć w komentarzu. Podoba się wam? :-)

Zapraszam do śledzenia mojego Instagrama

#leatherworking #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie #modameska
Jankojaneczko93 - Cześć. Pierwsza torba na laptopa skończona, mam nadzieję że nie ost...

źródło: comment_1643820523m0BeQJFYwv77hGHm7RgIDy.jpg

Pobierz
  • 41
Podoba się wam?


@Jankojaneczko93: raczej tak. Jakość skóry i wykonanie wygląda na fotkach raczej dobrze, tylko jeśli mam się do czegoś #!$%@?ć ( a bardzo to lubię), to niefurtunnie wyglądają te zamku błyskawiczne. Może tylko z daleka, ale jeśli miałbym typować co pierwsze się zepsuje to stawiam trzy grosze na ten element.
Ile klient zapłacił za ten produkt? - myślę że 800pln to by była uczciwa cena za tę torbe
@Jankojaneczko93 Samo wykonanie jest świetne ale przypomina mi stare torby z PRL. Mógłbyś pomyśleć nad konstrukcją? Tak, żeby się wyróżniała i miala smak? I pasowała do garnituru? Pewnie więcej osób byłoby chętnych kupić i to drożej, niż teraz taką.
@Jankojaneczko93: super to wyglada mireczku. Powiedz mi, miales kiedys projekt jakies malej saszetko/torby na tyle eeganckiej zeby mozna ja bylo wziac do opery czy restauracji ale zeby nie wygladac jak moj stary na rynku w 98 xd

mam problem ze znalezieniem czegos gdzie zmieszcze peta, telefon powerbank itp. zeby nie chodzic z sebixowym kołczanem :D