Wpis z mikrobloga

Nie wspomnę że właścicielem jest spółka wiec możesz się zdziwić za pisanie takich tekstów jak ci cywilny zrobią a trzeba by być idiotą by robić hosting i warez i być jednym właścicielem już nie wspominając że oxy jest dłużej na rynku niż exsite. A co do bredni o tym że w dniu powstania czyli w 2017 roku jakiś hosting wyłączyli to podziel się informacją jaki ?
@Fiber1: to chyba to pytanie raczej do Ciebie pasuje. Warez i hosting treści pirackich powód cywilny zrobi!!!!! Mało z krzesła nie spadłem. Oxy dłużej od exsite - Ty wiesz co piszesz? A wiesz może że właściciel darkwarez był też właścicielem Catshare. Więc jak coś znowu napiszesz to się zastanów, albo spytaj się kogoś kto coś wie na tan temat.
No nie mogę jeszcze się powstrzymać z tym cywilnym. Buha buha.
@AcekPlacek: Specjalnie aż założyłem tu konto by skomentować takich ludzi jak ty, klepiesz jęzorem a mało wiesz a skoro tak promujesz darkw to zapytaj gdzie są pieniądze z dotacji bo chyba jeden z nich kupił sobie ładne auto no ale cóż jak dziecko się urodziło to trzeba mieć czym je wozić. Wiec wróć jak się doszkolisz z wiedzy :)
@Fiber1: z tego co wiem to już je miał przed urodzeniem dziecka. To Ty nie klep jęzorem coś gdzieś usłyszysz, albo skrawek wypowiedzi przeczytałeś i teraz te głupoty wypisujesz. Raczej ty się doszkol.