Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kenzie: rozważałem to ale jednak paliwo stałe jest dla mnie bardziej niezawodne. Pellet/drewno będzie zawsze, do tego mam kawałek lasu więc w razie W nie zamarznę :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reaper6161: hej Mirku, ja bym zamienił miejscami kotłownię z łazienka + wydzielił pralnie w której dorzuciłbym wc. dodatkowo wg mnie masz za mały wiatrolap, max 1 osoba tam założy buty
@wujekwitek: Z tą zamianą to również ciekawa sugestia, dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do pralni to oryginalnie było takie pomieszczenie, przechodnie do kotłowni. Ale jak usunąłem ściankę dzielącą pralnię i kotłownię zrobiło się tak jakoś przestronniej.
@reaper6161: powiększyłabym wiatrołap kosztem spiżarki w kuchni, bo ogromna szafa przy wejściu to mega wygoda. W kuchni spokojnie powinna Ci się zmieścić spiżarka na tej samej ścianie. No i brak dodatkowego wc, to coś, czego nie rozumiem. Przecież to standard. Goście nie włażą do łazienki, a sami też w ciągu dnia załatwianie się w małej łazience, którą łatwiej utrzymać w czystości i nie ma presji w razie jednoczesnego przycisnięcia…