Wpis z mikrobloga

@aquapure: @oslet: ale ja pisze o telefonie, przed napisaniem komentarza sprawdziłem nawet czy mogę puścić coś z yt i wyłączyć ekran i czy nadal słychać dłużej niż 0.5 sek. Działa.

O reklamach na yt to wiem tylko z opowiadań.
@sasik520 no na telefonie z Firefoxa można w tle słuchać bez premium (z chrome zresztą też) . Ale co to za używanie bez apki tylko przez przeglądarkę. Jak dla mnie żadna wygoda, ale może kwestia gustu.

A reklamy - może jakiś bloker masz. Ostatnio yt bez premium kipi od reklam
@oslet: Jezeli chodzi o douszne to mam pare iphone i airpods wiec nie mam problemu ze zgubieniem bo są podpięte pod lokalizator i mogę z nich wydawać dzwiek. Jeśli chodzi o sam fakt zgubienia to zdarzyło mi się to tylko raz przez 5 lat i właśnie pomógł mi lokalizator bo zostawiłem je w sali na uniwerku, a skapnąłem się dopiero jak dojechałem do domu, że mi ich brakuje. W większości przypadków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fajniutko: youtube premium, bez zartow!

- algorytm dopasowania muzyki sto razy lepszy niz na spotify

- aplikacja osobna od samej muzyki

- zero reklam!

- mozliwosc odpalania filmow przy zablokowanym ekranie

@aquapure: faktycznie YT Music czasem mi podrzuci coś fajnego. Rzadko, ale się zdarza. Pamiętam, że kiedyś czytałem same pochwały nt. algorytmu spotify, że tak wspaniale podpowiada utwory. W moim przypadku nie działa wcale, w kółko słucham tego samego i
@oslet: no nie wiem, nigdy nie miałem tego problemu, na codzień używam nausznych więc przy nich oczywiście nie ma takiego problemu, ale mam też takie małe douszne i nigdy nie zdarzyło mi się ich zgubić, są zawsze w etui które je ładuje
@oslet:

ja korzystam z tych :

https://www.ceneo.pl/96659922;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&shop=146578626&gclid=Cj0KCQiA9OiPBhCOARIsAI0y71DPT5_ARnwrLK7rxdV-rkql7dTlYPwQOHgTxuTdAyPVO5pH72uArGwaAvozEALw_wcB

i nigdy nie zdarzyło mi się ich zgubić, po prostu etui noszę ze sobą i jak nie korzystam to wkładam z powrotem - wtedy się ładuja same, bo etui pelni role takiego powerbanka :D

te za 70zl sa mistrzowskie mam je juz 2 lata korzystam czesto i jestem mega zadowolony