Wpis z mikrobloga

@mroz3: dopoki zapinasz sie w kakao z incydentami i nie sapiesz o tolerancje dla swoich fetyszy wsrod dzieci w wieku wczesnoszkolnym to mam na to kompletnie #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroz3: dopoki zapinasz sie w kakao z incydentami i nie sapiesz o tolerancje dla swoich fetyszy wsrod dzieci w wieku wczesnoszkolnym to mam na to kompletnie #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hekktik: oooo i są analne fiksacje xDDDDDDDD
Lrrr - > @mroz3: dopoki zapinasz sie w kakao z incydentami i nie sapiesz o tolerancje...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@hekktik: haha może z tobą jest coś nie tak XD ja się na Reddicie parę lat już udzielam i jeszcze nigdy na żadnym subie nie dostałem ani bana ani nikt mi postów nie usuwał XD
  • Odpowiedz
@enforcer: no jednak troche wysryw xD kiedy jakis gej byl przesladowany? To nie 1980 xD
W polskim miescie predzej bedziesz szykanowany i bedziesz mial wiecej problemow jak sie przyznasz do bycia pisiorem niz za niestandardowe preferencje seksualne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enforcer: Na zachodzie w szkołach "tolerancja" nauczana dzisiaj to wbijanie miłości na siłę i z tolerowaniem czegoś nie ma nic wspólnego, bo jakiekolwiek hasło typu "lesby są grube i dziwnie pachną" spotyka się z takim potępieniem, że można zostać wyrzuconym ze szkoły.
Powiedzenie gejowi że mu #!$%@? z mordy też może być potraktowane jako homofobia xD musisz siedzieć i wytrzymywać obok śmierdziela, bo tolerancja.
Nie można niiic, ale to kompletnie
  • Odpowiedz
wysryw


@hekktik: Jaki wysryw? Przecież to jeden z najlepszych, jak w ogóle nie najlepszy komentarz w tej całej sprawie.

To jest nie tylko w 100% trafne, ale też bardzo ładnie i zgrabnie napisane. Oceniłbym 10/10 gdyby nie ostatni akapit, który mocno odbiega od reszty. Po trzecim akapicie - jakże doskonałym w każdym calu - dalszy komentarz nie był już
  • Odpowiedz
@pi73r: ty chyba zyjesz w jakies fantazji. jedynie najwieksze miasta w polsce maja jakis w miare adekwatny poziom tolerancji. w mniejszych miastach dwoch chlopow trzymajacych sie za reke moze dostac #!$%@? momentalnie, o wiosce nawet nie wspomne.
  • Odpowiedz