Wpis z mikrobloga

Ej widzieliście coś ciekawego w co nigdy nikt wam nie uwierzy? Bo to jest zbyt abstrakcyjne żeby być dokładnie o tej porze i w tym miejscu tego wydarzenia? Ja tak xDDDDDDDDD uwaga będzie #coolstory ale bez żadnego potwierdzenia moich słów więc możecie to między bajki włożyć xDDDDDD
Koniec czerwca/początek lipca wracałem po trzech latach emigracji w Holandii z moją różową do Polski. Wyjechaliśmy w nocy i po kilku godzinach byliśmy w Niemczech. Była około 4:30 może 5:00 rano gdy zatrzymaliśmy się na przystanek na autobahnie. Szybkie siusiu, małe rozciąganie i zbieramy się w dalszą podróż aż tu nagle huk niesamowity jakby bombowiec startował. Rozglądam się wokół czy koło jakiegoś lotniska nie stoimy aż tu nagle ZIUUUUUUU. Widziałem tylko czubek dachu(chyba) jakiegoś pojazdu. Po drugiej stronie autostrady ktoś pomknął jakby jechał samochodem z innego świata #pdk Różowa blada na mnie patrzy co to było, siedziała już w środku i nawet nie wiedziała, że to coś autostradą przejechało xDD Dobra jedziem dalej, zagadka nierozwikłana. Ale po chwili patrzę a na jednym wiadukcie nad autostradą fotografowie, na drugim kamera, mówię do swojej, że może jakiś top gir albo inny tvnturbo. Nagle widzę a w lusterku wstecznym pomyka sobie Bugatti Chiron na czeskich blachach. Nie 400 ale jakieś 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyprzedził nas, ale za chwilę zjechał z autostrady. Po powrocie szukałem gdzieś filmiku czy programu skoro widziałem ludzi którzy to dokumentują, ale w ciągu tygodnia nic nie było. Aż tu nagle widzę to na wykopie xDDDD https://www.wykop.pl/link/6456709/uwazajcie-w-niemczech-na-lewy-pas/ Ktoś sobie rekord prędkości robił. Jeszcze staliśmy w miejscu gdzie akurat jechał najszybciej to dopiero fart.
Jak ktoś chce to niech szuka w okolicy 1:58 zielonego Mercedesa na polskich blachach i i pary która ma mordy jakby ufo leciało xDDDDD
#samochody
#carspotting no co widziałem go przecież xDDDD
  • 1
Nagle widzę a w lusterku wstecznym pomyka sobie Bugatti Chiron na czeskich blachach. Nie 400 ale jakieś 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyprzedził nas, ale za chwilę zjechał z autostrady.


@Rymncimpir: było jechać za nim i go przegonić z lewego pasa ( )