Wpis z mikrobloga

Ta historia Czesława to nie trzyma się tak do końca kupy.
Poprawcie mnie jak podsumuje coś źle, bo robie to trochę z pamięci:

- 711 połączeń w około 2 lata i chyba 3 miesiące (choć CM711 lubi to "prostować" że zna Fryzjera od 96 i ten okres to nie te dwa lata, jak to robił w oświadczeniu na weszło, czy chyba ostatnio u Mazurka).
- Takie kwiatuszki: 22:35 CM wysyła sygnał na numer na oficjalny numer Ryszarda F, minutę później dzwoni na numer pre paid i przeprowadził 462 sekundową rozmowę. Dlaczego nie dzwonić normalnie?
- 711 połączeń nie pamięta o czym rozmawiali, nawet tego w przerwie meczu, pamięta w której minucie ktoś dostał kartkę
- Dobroduszny Fryzjer - wykłada też 15-20k sam z siebie bo chce ratować posadę trenera Lecha Czesława Michniewicza
- Dwa ustawione mecze w których jest trenerem
- W 2000 roku Fryzjer był persona non grata w PZPN, potem niby go przywrócili, CM mimo to utrzymywał dość zażyłe kontakty
- Wójcik twierdził że CM wiedział o ustawionym meczu, a Czesiu był uległy :)

Taka ciekawostka która ostatnio przeczytałem Fryzjer utrzymywał chyba niezłe stosunki z Zarzecznym skoro w aktach jest że swego czasu zadzwonił do Zarzecznego aby pozytywnie opisał odwołanie karnego i na Canal+ wieczorem chwalili sędziego.

W ogóle na weszło jest super artykuł gdzie Piotr R. chwali CM711 XD

===
Tak nic mu nikt nigdy nie udowodnił t i możliwe:
Możliwe że faktycznie CM nie pamięta i wyparł to z pamięci
Możliwe że rozmawiali o serniku, samochodach, czy wędkarstwie, czy innych sprawach nie związanych z korupcją.
Możliwe że Fryzjer faktycznie CM lubił i po prostu chciał aby był dalej trenerem dlatego zapłacił te kilkanaście tysięcy
Możliwe że wójt bujał
Możliwe że nie widział o tym że Rysiek wcale taki fajny nie jest i nie wiedział że go wywalili i myślał że to pomówienia

Możliwe że CM jest czysty, ale po prostu świeci mi się czerwona lampka, jedna i druga, a CM nie jest jakoś szczególnie chętny do przeprowadzenia wywiadu rzeki np. z Dominikiem Pankiem który korupcją się zajmuje zamiast go banować za zadawanie pytań.

#michniewicz #pilkanozna #reprezentacja #ekstraklasa #polska #kanalsportowy #weszlo #weszlofm
  • 4
@Barteqmasi: Imho najbardziej pozytywna na Czesia wersja, w którą jestem w stanie uwierzyć, jest taka że Fryzjer wszystkim kręcił, a Czesio dostawał polecenia i posłusznie realizował nie pytając o szczegóły. Fryzjer mówi wystaw piłkarza X, a Czesio posłusznie wystawia X. Czesio nie jest idiotą, więc jak sprawa się rypła to poleciał do prokuratury złożyć zeznania, bo wiedział, że jest na granicy umoczenia w sprawę, a za zeznania mogą mu odpuścić.
@Vitkacy: wcale bym sie nie zdziwił że był zwykłym słupem i wykonywał polecenia, według wikipedii licencje trenerską uzyskał dopiero we wrześniu 2004 czyli po roku pracy w Lechu
@Vitkacy: @AFKKK: @Barteqmasi: I to może wcale nie być taka oderwana od rzeczywistości teoria.

Pamiętajcie, że jak obejmował Lecha, to Michniewicz był w środowisku nikim. Trzecim bramkarzem Amiki Wronki, który marzył o tym, żeby przypadkiem nie wejść na boisko. Nie miał nawet licencji trenerskiej. A w Wielkopolskim futbolu Fryzjer miał ogromne koneksje.