Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #reprezentacja #711 #michniewicz

Dla ostudzenia emocji i prób bezzasadnych ataków kilka faktów:

W 2003 roku wybucha afera piłkarska, prokuratura prowadzi śledztwa w których:

Oskarżono ponad pół tysiąca osób (około 600) w tym, byłego selekcjonera, członka zarządu PZPN, obserwatorów, sędziów, działaczy klubowych, trenerów, nawet sekretarka się załapała, minister sportu traci stanowisko(nie oskarżony) wg danych prokuratury w proceder korupcyjny były zaangażowane 52 kluby piłkarskie.

Afera odbija się czkawką niemal do dziś, jeszcze w 2020 roku PZPN odbiera puchar polski dyskoboli za 2004/2005 a Cracovia zostaje ukarana odjęciem punktów i milionem złotych.

W tej skali ogarniającej cieniem całe środowisko piłkarskie, w ponad pół tysiąca aktów oskarżeń, Pan selekcjoner NIGDY nie był nawet przesłuchiwany jako podejrzany o cokolwiek. NIGDY

Przez te lata, NIKT z tysięcy przesłuchiwanych osób nie rzucił wiarygodnie choćby cienia podejrzenia na Michniewicza.

Jedynym "zarzutem" ma być 711 połączeń (w tym nieodebranych) z/do telefonu fryzjera w ponad dwa lata - JEDYNYM, serio? Od osoby która, z tego co pamiętam pracowała w PZPN i była w pewnym czasie menadżerem klubu w którym Michniewicz pracował.
Czego to ma dowodzić?

Od dwu dni wydzwania do mnie koleżanka. Mam nieodebranych ok. 40 połączeń. Czegokolwiek to dowodzi?
  • 35
@surlin: Trochę racji, ale sprawa ogólnie jest dziwaczna. Jednak z tym argumentem, że częściej z Fryzjerem rozmawiał niż żoną to też głupotka. Ja np. częściej rozmawiam przez telefon z szefem niż ze swoją matką. Mimo, że z tą drugą dużo więcej rozmawiam ogólnie.

PS.
Argumentem przeciwko Michniewiczowi w kadrze powinno być na ten moment to co zrobił z Legią, a nie 711.
Należało wybrać kogoś Bilicio-Petkoviciopodobnego.
@surlin: S. Jadczak przecież na konferencji pytał Kuleszę o kwestie moralne, a nie prawne problemy. Podejrzewam, że Michniewicz miał znacznie więcej kontaktów z Fryzjerem jak pracował w Amice najpierw jako bramkarz, a potem trener rezerw.

Wszystkie śliskie mecze Amiki Wronki z tamtego czasu (w tym finał Pucharu, gdzie według Kryszałowicza licytowali się kto wygra z Aluminium Konin) poszły w niepamięć bo nie było wtedy kary za korupcję w sporcie.
@surlin:

Jedynym "zarzutem" ma być 711 połączeń (w tym nieodebranych) z/do telefonu fryzjera w ponad dwa lata - JEDYNYM, serio? Od osoby która, z tego co pamiętam pracowała w PZPN i była w pewnym czasie menadżerem klubu w którym Michniewicz pracował.

Czego to ma dowodzić?

Ja z kolei czytałem, ze te 711 połączeń było w okresie, koedy fryzjer byl już persona non grata w PZPN. Jak to w końcu było, niech
@HoganPaul: Niestety, ale Kuleszą jest Kuleszą i temat przeszłości Michniewicza będzie się ciągnął. No chyba, że jest to plan, aby skupić uwagę na trenerze i odciążyć piłkarzy. Trochę myk jak Jose Mourinho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@surlin: dobra kolego to moze tak. Twoja kolezanka bierze rozwod z mezem, bo go zdradzala na lewo i prawo. Maz chce sie dowiedziec z kim go zdradzala. Pan detektyw zaczyna sledztwo. Dziwnym trafem znajduje 711 polaczen pomiedzy Twoim, a jego numerem, a wiadomo, ze ta kolezankw to miala jeszfze kilka kart prepaid, wiec mozna sadzic ze tych polaczen jest wiecej. Co wiecej facet wie, ze jednego dnia kobieta na pewno go
@niezdiagnozowany: Dodaj to historii, że detektyw przesłuchał tysiące osób, wspólnych znajomych, dzięki czemu wskazał i udowodnił jej zdradę z ponad pół tysiącem innych osób i nigdy ani on ani nikt inny nie powiedział czegokolwiek co wskazywałoby na możliwość zdrady ze mną. A wskazań były dziesiątki tysięcy - i każda zdrada i osoby w nią zaangażowane musiała być wiadoma wielu osobom m.in. tym które w niej brały udział w różny sposób.
@surlin:

Dodaj to historii, że detektyw przesłuchał tysiące osób, wspólnych znajomych, dzięki czemu wskazał i udowodnił jej zdradę z ponad pół tysiącem innych osób i nigdy ani on ani nikt inny nie powiedział czegokolwiek co wskazywałoby na możliwość zdrady ze mną.


A no wskazywalo, bo chociazby jeden z jej kochankow potwierdzil Twoja zdrade.
@Zlpnc
Fryzjera z PZPN oficjalnie #!$%@? w 2000 roku. Następnie te uchwałę uchylili. Więc teoretycznie mogą działać, ale smród za nim się już toczył.

W 2003 fryzjer nie pełnil już żadnych funkcji ani w Amice ani w Lechu ani w wzpn.

Czesiu i jego 711 połączeń to lata 2003-2004, a więc już po uchwałę o #!$%@? i po wyrugowanie go z wszystkich funkcji, ale już również po uchwałę uchylającej jego #!$%@? ze
@niezdiagnozowany: mam lepsze porównanie. Masz dobrego kolegę dilera, który handluje na mieście towarem. Koleś sprzedaje wszystko i wszystkim - ma ogromną ilość kontaktów w twoim regionie i pobliskich miastach. Spotykacie się na imprezach, piłeczce i dzielnicy. Wiesz że ziomek dealuje, oferował Ci, jego znajomi też, ale ty odmawiasz. Łapią go i w toku śledztwa znajdują u niego tysiące połączeń telefonicznych w tym XX do Ciebie.

Biorą Cię na świadka w sądzie,
@Lomana_LuaLua: Widać hejterzy Stanowskiego to powinni mieć żółty dowód i zniżki w komunikacji. W #!$%@? mam tego typa, wypowiadam się strikte o aferze i selekcjonerze, także japa waflu i idź walić konia do Romana z Złotoryji xD

@niezdiagnozowany: moim zdaniem powiedział wprost, że w aferze nie brał żadnego udziału, a rozmowy po prostu nie pamięta. Co miałby jeszcze dodać?