Wpis z mikrobloga

@azek: ale weź się postaraj, policz liczbę transakcji kupna i sprzedaży, dzienny volumen, ilość nowych holderów... a nie tak na odwal ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kromeczek: a na mojej średnio. Devy tak się skupili na apce, że na token mają #!$%@?. Nie ma żadnego marketingu ani pomysłu co dalej. Tak wiem, zaraz się okaże, że ta aplikacja to game changeer, rozwiąże problem marketingu i głodu na świecie. Tak pięknie to szoruje, że nawet nie ma kiedy tego wyciągnąć.
@BQP: no nie, co racja to racja, raczej nie spodziewałbym się że aplikacja cokolwiek zrobi jak nikt o niej się nie dowie. Myślę że to po prostu niedoświadczonie devow i tyle. Jak widzę niektóre tokeny gdzie ogarnięte są sociale, grupki na telegramie, presale, jakiś marketing, zgłoszenia na giełdy itd to szok cywilizacyjny w porównaniu do stonksa
@kromeczek: najgorsze jest to, że memiczność stonksa gra na jego stronę, ale trzeba to kurła wykorzystać. Narazie nie sprzedaję, ale też ochota na kolejne dokupienie mi przeszła. Mam nadzieję, że twórcy się ogarną bo nie jest jeszcze za późno.
@BQP przecież marketing w tym momencie to kompletna strata kasy marketingowej. Stworzenie jakiegokolwiek produktu trwa troche czasu - i niemożliwym jest nieustanne trzymanie hype przez 3 miesiące czy ileś tam. Skuteczność ich marketingu mozna było zobaczyć na początku + te memy to mistrzostwo było. wychodzi produkt -> ostra jazda z marketingiem, inaczej przecież każdy kto przyjdzie spojrzy i pójdzie dalej. Bierz poprawkę na azeka bo to troll który czasem zapomina sobie wstrzyknąć
@kromeczek xD najpierw musisz mieć produkt. Żeby ktokolwiek miał się dowiadywać o apce i żeby jej reklama miała sens - to musisz mieć chyba apke, co xd? Presale to się robi przed startem tokena. Weźmy ot choćby gemita - tak samo cisza, obstawiam że ogarną w końcu tą apke mobilna i marketing ruszy. Wszystko mam swój czas a kojniki swe cykle, pozdro z fartem
Bierz poprawkę na azeka bo to troll który czasem zapomina sobie wstrzyknąć teścia i robi śmieszne posty xD


@szymbk: azek mnie nie interesuje w przeciwieństwie do wsadzonej kasy xD