Wpis z mikrobloga

@Korda: o nie to symetrysta


@kubelek_klasik: Po drugie. Już wolałbym, żeby „Grażyna ze Szczecina” wygrała wybory. To by chociaż znaczyło, że ludzie się uczą na błędach i szukają dalej.
  • Odpowiedz
Oddawanie czci złodziejowi


@Korda: kolejny XD dostrzegasz różnicę pomiędzy pisem a po, to znaczy, że oddajesz cześć Tuskowi XD ehhh wykopki

symetrysta? To jakaś teraz obelga?


Tak.
  • Odpowiedz
no jest taki bug ale tobie się po prostu trzęsą łapy XD


@Sitwa: to pokaż mi debilu pisowski gdzie jest mój usunięty komentarz, bo gdybym wrzucił go dwa razy, to byłoby widać też ślad po tym usuniętym.
  • Odpowiedz
@kubelek_klasik: a powiedz mi jeszcze czemu symetryzm to obelga jest? Generalnie symetryzm polega na porównaniu czyli podstawowej metodzie analizowania pojęć i zjawisk. Wykazywania różnic i szukania podobieństw. W jaki sposób jest to szkodliwe dla kogokolwiek oprócz porównywanych stron i to jeszcze w zależności od kontekstu?
  • Odpowiedz
@spajdermen: Jak twoje argumenty to tylko memy, to jedynie świadczy o tym jakim jesteś idiotą. Nie możesz mnie z racji swojego ograniczonego rozumu zaszufladkować do PiSowca, ani do PO, to teraz symetrysta. Niech wam będzie. Opinia kretynow się nie przejmuje, tylko barany sami zmieniacie ten kraj w śmietnik. Jedni i drudzy są socjalistami, jedni i drudzy kradną, głosują na te same ustawy, a raz wprowadzone, nie są usuwane, a w
  • Odpowiedz
@spajdermen: jasne. Żeby był jeszcze zabawny. W porównaniu z atakami w moja stronę z innym wykopkiem (cóż za zgranie) faktycznie poczułem się jakby tu tylko o śmieszne obrazki chodziło.
  • Odpowiedz
Jak smakują własne słabe metody?


@Sitwa: moje metody? ty się zesrałeś i kłamiesz i wmawiasz mi że zrobiłem coś, czego nie zrobiłem, ja tylko wskazałem że się potężnie zesrałeś jak na pisiora przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ widać, że nie masz pojęcia czym jest symetryzm.
  • Odpowiedz
typ pisze jakby za PO nie było żadnych afer a to głównie przez to przegrali wybory


@UgandaWarrior: przegrali wybory, bo byli debilami i zlekceważyli pis i ich metody. przypominam że za po rząd był grillowany nawet w tvp bardzo często. teraz masz na każdą ich aferę 10 afer pisu, i dalej ludzie na nich głosują, więc jak widać nie przegrywa się przez afery w tym kraju.
  • Odpowiedz