Wpis z mikrobloga

@Sitwa: jeżeli dla ciebie obecny stan kraju i liczba afer nie są ewidentnie gorsze niż 7 lat temu, kiedy największą aferą były ośmiorniczki i niezgłoszony zegarek, to chyba wiem co tu się święci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw widzenie czegoś jako ewidentnie lepsze/gorsze niż coś innego to myślenie skrajnościami? XDDDDDDDD #!$%@? jaka głupota
k.....k - @Sitwa: jeżeli dla ciebie obecny stan kraju i liczba afer nie są ewidentnie...

źródło: comment_1643717843bGnvaLKxE8eCUpfXqKkKuf.jpg

Pobierz
@kubelek_klasik: no jest taki bug ale tobie się po prostu trzęsą łapy XD
Aano zgodnie z symetryzmem o którym jęczysz nazwałeś mnie pisowcem bo skrytykowałem PO to zrobiłem analogicznie. Wszystko pasuje peowcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubelek_klasik: Oddawanie czci złodziejowi, tylko dlatego, że ukradł mniej od poprzedniego (choć wcześniej tamten ten sam tez rządził i zaden po poprzednik nie sprzatal, tylko dodaje kolejne i dodatkowo głosuje na te same ustawy) jest głupie do kwadratu. Potrafisz mnie nazwać tylko symetrysta? To jakaś teraz obelga? Tylko kretyn się nie uczy i popełnia te same bledy. Gdzie pieniędzy z OFE? Jedni i drudzy to typowi socjaliści. A przed samymi wyborami