Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret:
Nie warto według mnie brać czołgu za 10k.
Jeśli zarabiarka to Patriot zdecydowanie.
T 34 3 i is 6b z preferencyjnym mm są też okej.
Najciekawszym pojazdem, myślę że jest gwardzista, ale jednocześnie jest bardzo specyficzny- musiałbyś zobaczyć na YT jakieś powtórki z nim i stwierdzić czy taki styl gry ci pasuje.
T-103, szkoda mi było obligacji, ale mam z trade in i jestem pozytywnie zaskoczony. Można nim fajnie pograć,
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Jeżeli nie masz premek i nie chcesz wydawać kasy - jak najbardziej, znajdziesz tam kilka fajnych propozycji. ISa-5 czy KV raczej odradzam bo, po pierwyj, są drogie, po drugej są #!$%@? - ale już coś w rodzaju E5 czy Liberte to godne uwagi maszyny i bardzo sprawne zarabiaczki.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Pograłem przez święta trochę T26E5 i nie jest już tak wybitny jak w momencie wprowadzenia, natomiast ostatnio kupiłem za obligacje T-34-3 i jestem mega pozytywnie zaskoczony tym czołgiem, moim zdaniem warto:)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Rozważ może gwardzistę, jak już się nim nauczysz grać to jest piekielnie mocny z tą swoją alfą, view range i maskowaniem (raz na prochorowce stałem w krzaczku na górce i sprzedawałem typom niedaleko mnie buły po 400 przy okazji spotując ich wszystkich dla mojego teamu, a oni nie mogli mnie nawet zobaczyć)
  • Odpowiedz