Wpis z mikrobloga

@Geralt678: chłopie nie istnieją tzw

szare myszki


https://paczaizm.pl/powtarzam-nie-ma-zadnej-szarej-myszki-szara-myszke-wymysliliscie-wy-stulejarze-jerzy-stuhr/

KAZDA kobieta pozada wysokich przystojnych kwadratoszczękich chadów z Norwoodem 0 i odrobina miesnia. Nie pisze ze kazda pozada tego samego faceta, ale tych samych cech, wiec jesli nie jestes #chad to odpusc szukanie #rozowepaski.

#blackpill #przegryw #szaramyszkadlaanonka #itsover #zwiazki
przegryw162cm - @Geralt678: chłopie nie istnieją tzw

 szare myszki

https://pacza...

źródło: comment_1643635990WYPezaViIUHonfITOCyncQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
jak któraś już jest w związku z kimś nieatrakcyjnym to tylko i wyłącznie dlatego że nie miała lepszego wyboru i związała się, żeby się "ustatkować"


@NaczelnyMizoginRP: Dokladnie zawsze w takich zwiazkach sa 2 spoiwa

1 strach przed samotnoscia
2 fakt ze z 2 pensji sie latwiej utrzymac niz z jednej
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Dzięki za oznaczenie zgadzam się 100 % napewno zostałem odrzucony przez wygląd ostatnio nie ma żadnej Szarej Myszki te spkojne wierzące chcą tego samego, Chada przykład nie zależało mi na seksie latałem z kwiatami dostałem kosza laska napisala mi że nie Pasujemy do siebie pewnie ten Chad by pasował.
  • Odpowiedz
napewno zostałem odrzucony przez wygląd ostatnio nie ma żadnej Szarej Myszki te spokojne wierzące chcą tego samego


@Geralt678: Wierzące spokojne kobiety przeciętne z urody #szaramyszkadlaanonka nie różnią się NICZYM jeśli chodzi o wymagania wobec partnera od imprezowych niewierzacych pięknych #plodnajulka

pewnie ten Chad by pasował.


Tez sobie nie wyobrazam aby kobieta powiedziala do meskiego modela

wiesz chyba nie pasujemy do siebie


( ͡° ͜ʖ ͡°) prosze króla
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Zastanawia mnie co siedzi w głowach tych różowych skoro mają koło siebie normalnego faceta który lata za nimi mógłby być dobrym mężem to dają takim kosze potem biorą jakiś bad Boy gośc wysycha potem płacz a najgorsze jak łaska powie ci napewno sobie kogoś znajdziesz najgorsza obelga dla faceta.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie co siedzi w głowach tych różowych skoro mają koło siebie normalnego faceta który lata za nimi mógłby być dobrym mężem to dają takim kosze potem biorą jakiś bad Boy gośc wysycha potem płacz a najgorsze jak łaska powie ci napewno sobie kogoś znajdziesz najgorsza obelga dla faceta.


@Geralt678: Odpowiem tak jak widzialem kiedys zrzut ekranu z jakiejs grupki dla kobiet na facebooku.

Wolałabyś 20% akcji ze świetnej firmy czy
  • Odpowiedz
  • 3
jak oceniasz wygląd mężczyzn? dało by rade żebyś mnie ocenił chciałbym wiedzieć czy sznur czy jest szansa.


@Hortex1 ile kobiet miesiecznie proponuje Ci zwiazek lub seks? Zwlaszcza mlodych i atrakcyjnych czyli takich ktorych nie spotkasz na wykopie? Jesli zero to jestes IGTOW. Nie potrzeba tu opinii @BlackpillRAW
  • Odpowiedz