Wpis z mikrobloga

@Geralt678: chłopie nie istnieją tzw

szare myszki


https://paczaizm.pl/powtarzam-nie-ma-zadnej-szarej-myszki-szara-myszke-wymysliliscie-wy-stulejarze-jerzy-stuhr/

KAZDA kobieta pozada wysokich przystojnych kwadratoszczękich chadów z Norwoodem 0 i odrobina miesnia. Nie pisze ze kazda pozada tego samego faceta, ale tych samych cech, wiec jesli nie jestes #chad to odpusc szukanie #rozowepaski.

#blackpill #przegryw #szaramyszkadlaanonka #itsover #zwiazki
przegryw162cm - @Geralt678: chłopie nie istnieją tzw

 szare myszki

https://pacza...

źródło: comment_1643635990WYPezaViIUHonfITOCyncQ.jpg

Pobierz
  • 23
@przegryw162cm: Dzięki za oznaczenie zgadzam się 100 % napewno zostałem odrzucony przez wygląd ostatnio nie ma żadnej Szarej Myszki te spkojne wierzące chcą tego samego, Chada przykład nie zależało mi na seksie latałem z kwiatami dostałem kosza laska napisala mi że nie Pasujemy do siebie pewnie ten Chad by pasował.
napewno zostałem odrzucony przez wygląd ostatnio nie ma żadnej Szarej Myszki te spokojne wierzące chcą tego samego


@Geralt678: Wierzące spokojne kobiety przeciętne z urody #szaramyszkadlaanonka nie różnią się NICZYM jeśli chodzi o wymagania wobec partnera od imprezowych niewierzacych pięknych #plodnajulka

pewnie ten Chad by pasował.


Tez sobie nie wyobrazam aby kobieta powiedziala do meskiego modela

wiesz chyba nie pasujemy do siebie


( ͡° ͜ʖ ͡°) prosze króla
@przegryw162cm: Zastanawia mnie co siedzi w głowach tych różowych skoro mają koło siebie normalnego faceta który lata za nimi mógłby być dobrym mężem to dają takim kosze potem biorą jakiś bad Boy gośc wysycha potem płacz a najgorsze jak łaska powie ci napewno sobie kogoś znajdziesz najgorsza obelga dla faceta.
Zastanawia mnie co siedzi w głowach tych różowych skoro mają koło siebie normalnego faceta który lata za nimi mógłby być dobrym mężem to dają takim kosze potem biorą jakiś bad Boy gośc wysycha potem płacz a najgorsze jak łaska powie ci napewno sobie kogoś znajdziesz najgorsza obelga dla faceta.


@Geralt678: Odpowiem tak jak widzialem kiedys zrzut ekranu z jakiejs grupki dla kobiet na facebooku.

Wolałabyś 20% akcji ze świetnej firmy czy