Wpis z mikrobloga

Panowie, 17.01 zacząłem robić redukcję. Wówczas ważyłem 79 kg i miałem 90 cm w pasie. Przez 2 tygodnie trzymałem zbilansowaną dietę 2000 kcal (węgle 250 g, białka 101 g, tłuszcze 66 g, tak mi wyliczyła aplikacja). Wszystko zdrowe źródła, zero słodyczy, zero alkoholu itp itd, naprawdę przez te 2 tygodnie odżywiałem się wyjątkowo sumiennie. Trenuję 3 razy w tygodniu siłowo, po każdym treningu siłowym cardio 35 minut na tętnie 130-140. Dodatkowo raz w tygodniu robię samo cardio. Dziś się zważyłem, pomierzyłem i tak: waga 78,5 kg a pas 90 cm czyli nic a nic nie ubyło! Co robię źle? Czemu z pasa nic nie zeszło i co mam poprawić? Oczywiście obydwa te pomiary były na czczo z rana.

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 10
@SpierdoxToWlasnieJa: imo za mało kalorii jak na taka wagę i aktywność, ja teraz zaczynam redukcje przy wadze 80.5 i mam 2700kcal przez 2 tygodnie i stopniowo będę obcinał. Zwiększ kalorie na jakis czas na ok 2500 i co tydzień/półtora obcinaj ok 100. Nic na szybkiego :)
@SpierdoxToWlasnieJa: ja bym zostawił jeszcze i po 1 lub 2 tyg zdecydował co dalej. Rób sobie zdjęcia codziennie i porównuj co jakiś czas aktualne z tym sprzed 2 tyg bo nie zawsze cm i kg mówią czy się zmieniasz na lepsze czy na gorsze.
@SpierdoxToWlasnieJa: ważyć powinieneś się codziennie w tym samych warunkach (np. rano naczczo) i porównywać średnie z całego tygodnia ze sobą

z dnia na dzień w zależności od aktywności, temperatury otoczenia, spożycia wody i pory posiłków waga może się wahać o +/- 1-2kg nawet

jak ostatnim razem trafiłeś właśnie na "normalną" wagę a teraz trafiłeś na "górkę" wahania to mimo iż np. chudniesz będzie ci się wydawało, że stoisz w miejscu bo