Wpis z mikrobloga

@death070: Możesz wymontować elementy elektroniczne pasywne oraz aktywne, przekaźniki, pompę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze jakieś początki z elektroniką.

Tylko kondensatory rozładuj poprzez zwarcie nóżek izolowanym śróbokrętem bo możesz tam mieć napięcie sieciowe.
@death070 ^^ tobie? Nie wiem. Przeważnie bywa tak że przyda się a potem leży 10 lat w szopie itp. Poza tym jak faktycznie chcesz wywalić to elekrosmieci chyba biorą w całości nie rozwalone. Jak dla mnie kosz, masz ochotę sprzedać płytkę z programatorem za flaszkę i umiesz rozebrać żeby nie rozwalić wystawić gdzieś potem wysyłać to działaj
@death070: jak klapa nie jest zgnita to możesz wystawić, może ktoś będzie potrzebował, kiedyś potrzebowałem do pralki rodziców to się zdziwiłem po ile chodzą na necie, z bębna można zrobić grill, a silniki jak sprawne to też można zrobić jakiś użytek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz wymontować elementy elektroniczne pasywne oraz aktywne, przekaźniki,


@Neverius: to stara pralka z mechanicznym programatorem, z elementów elektronicznych to ona będzie miała kondensator przeciwzakłóceniowy i może kondensator pracy od silnika. Jedno i drugie mało przydatne to majsterkowania.

@death070: jeśli majsterkujesz, to rwij kable, dużo ich i fajne, bo dość grube i z kolorową izolacją. Silnik napędu bębna - bodajże ludzie je na prądnice do elektrowni wiatrowych przerabiają, ale nie jestem