Wpis z mikrobloga

Ej, mirki z #poznan . Mam zamiar się wybrać do tego pięknego miasta w przyszły weekend. Odwiedzam siostrę niedaleko, więc będę miał prawdopodnie pół dnia, wieczór i noc wolną. Zawsze byłem przejazdem. Co zobaczyć, gdzie się przejść? Fajne, nieoklepane miejsce do obadania turystycznie? Poza tym akiś dobry pub? Może #wykoppiwo?

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedowykopkow
  • 6
  • Odpowiedz
@gorfag: zamiast żółtego balonika to polecę bardziej Shishe na przeciwko, bardzo fajne miejsce :)

No i jeszcze podobnie jak Setka to Ministerstwo Browaru jest
  • Odpowiedz
@gorfag: Co do pubów to wybór jest duży, ja mógł bym polecic Brovarię, Ministerstwo Browaru, ze względu na piwo i Thonet na ciekawych ludzi, którzy tam przychodzą. Warto się przejsc na spacer po Ostrowie Tumskim mozna tez zachaczyc tez o Bramę Poznania http://bi.gazeta.pl/im/8b/3f/e3/z14892939Q,ICHOT-w-Poznaniu.jpg Nie widziałem jej na zywo ale juz niedlugo. Moze muzeum powstania wielkopolskiego Cie zainteresuje? Termy Maltańskie tez są spoko. Jak zgłodniejesz to wpadnij na burgera do Food Patrol
  • Odpowiedz
@barxik: Dzięki za propozycję. Po prostu nie chcę zrobić jakiejś oklepanej trasy, a raczej zoabczyć coś ciekawego nowego czy starego, napić się dobrego piwa i wrócic rano :D
  • Odpowiedz