Wpis z mikrobloga

#100daymusicchallenge

Dzień 50: Piosenka, według Ciebie, zapomniana przez innych.

O, to już połowa. Gdyby nie ban wyłapany za pierdołę, to byśmy byli w dwóch trzecich, a tak to... no cóż. ¯\_(ツ)_/¯

Hm. Ciężki orzech do zgryzienia, ale Gabryś będzie dobrym przykładem tego, jak można nagrać zajebisty hit 20 lat temu i zostać potem zapomnianym. Szkoda, bo gościu cały czas ma świetny głos, a kawałek... no był spoko, no. Po prostu nikt go nie poprowadził dobrze, ech...

#muzyka #gabrielfleszar
l.....r - #100daymusicchallenge

Dzień 50: Piosenka, według Ciebie, zapomniana prze...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lrllrlrr niestety nie. Był z nim kiedyś wywiad w radiu. Nie słuchałam całego od deski do deski, więc nie wiem jakie dokładnie było uzasadnienie zaprzestania nagrywania.
Google nic nie pokazuje?
  • Odpowiedz
@6th_Sense: yup, wycofał się z showbiznesu, bo nie uważał się za wystarczająco charyzmatycznego. Ponadto popadł w uzależnienie od gier komputerowych, co nie pomogło mu w kontynuowaniu kariery muzycznej na takim poziomie. Ogarnął się i teraz jest cały czas aktywny - gra w kilku zespołach (bardzo wszedł w typowego rocka), jeździ również z "Gabriel Fleszar z zespołem" oraz prowadzi spotkania profilaktyczne w szkołach, które rozpoczyna właśnie od zagrania "Kroplą Deszczu", żeby
  • Odpowiedz