Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy, chciałem sobie zrobić reinstall Windowsa. Zawsze robiłem to z pedrive czyli format i nowa instalacja. W Windowsie 10 jest dostępna opcja resetowania do ustawień fabrycznych i np zostawienia sobie plików. Czy ten sposób będzie równoznaczny z ta instalacja z USB? Jak będzie najwygodniej przywrócić winde do stanu początkowego?

#windows #komputery #informatyka #pcmasterrace
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: @SeekSouls: @s---k: dzięki panowie za rozwianie wątpliwości. A i jeszcze jedno pytanie czy da się jakoś zrobić backup programów z dysku na którym mam system? Czy wystarczy tylko skopiować folder program files i potem go przykleić i będzie git?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SeekSouls: jaki program? Chodzi mi o te wszystkie programy jak winrar, office, pdf Reader itp żeby nie instalować wszystkiego od nowa tylko jakoś sobie to przywrócić o ile się da
@SeekSouls: a po co jakieś tam skrypty i jeszcze edytowanie executionpolicy. Ja od lat korzystam z patchmypc i nie narzekam. Lista programów do instalacji większa niż w takim ninite, instalacja w trybie silent, harmonogram zadań itp Mi to wystarcza