Wpis z mikrobloga

O co kaman z tym hejtem na #wosp?

Byłem religijny to wpłacałem, byłem nawet na Broodstocku, było zajebiście.
Przez następnych kilka lat poglądy miałem dosyć konserwatywne to wpłacałem i było zajebiście.
Teraz nadal poglądy mam prawicowe (umiarkowanie) i nadal wpłacam i jest zajebiście.

A na wykopie zalew jakichś trolli i innych dziwaków, którzy obrzucają WOŚP gównem często nie podając powodu. Choć moje poglądy się zmieniały przez lata to nigdy nie rozumiałem tej nagonki.
#owsiak #uran
  • 8
jakichś trolli


@cyberchosnek: Sam sobie odpowiedziałeś. Polaryzacja społeczeństwa, jest grupka hejtująca WOŚP, a jest też grupka fanatyków wielbiąca WOŚP. Jak Jurek mocno czasami płynął w politykę też miałem lekki uraz, więc wspierałem finansowo inne potrzebujące osoby, więc świat się nie zawalił. W tym roku wsparłem WOŚP, może dlatego, że drugim uchem wypuszczam polityczne treści. :)
bo kościół ma Caritas, który w założeniu powinien robić to samo, ale w praktyce gówno robi i przepala kasę.


@mk321: Trochę przesadzasz, bo Caritas to duża organizacja, która działa stale, a nie cyklicznie jak WOŚP i są tam elementy bardzo słabe, ale też dużo działają na plus, tylko mniej spektakularnie i medialnie.