Wpis z mikrobloga

@lkg1: Ziemniakiewicz to najobrzydliwsza kreatura pod słońcem. Niby gardzi zgniłym Zachodem, ale córeczkę na studia tam wysyła. Zakaz rozwodów? Czemu nie, ale jak katokonserwy puszczaja się po kątach i potem rozwodzą to żaden skandal obyczajowy tylko prywatna sprawa xD Pieprzony hipokryta, tylko w mordę pluć
  • Odpowiedz
Ziemniakiewicz to najobrzydliwsza kreatura pod słońcem. Niby gardzi zgniłym Zachodem, ale córeczkę na studia tam wysyła. Zakaz rozwodów? Czemu nie, ale jak katokonserwy puszczaja się po kątach i potem rozwodzą to żaden skandal obyczajowy tylko prywatna sprawa xD Pieprzony hipokryta, tylko w mordę pluć

Ludzie zaglądają Ordo Iuris do łóżka - jak tak można, to się nie godzi, to prywatna sprawa tych trojga xD


@lkg1: @HrabiaTruposz: Ziemkiewicz też
  • Odpowiedz
@matowy: Źródło: GW/RP - proszę o źródło do faktycznych wnioskow i projektow zlozonych przez Ordo, nie o „doniesienia” w ktorych może być tyle prawdy co nic.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: w sumie ciekawiłyby mnie statystki na temat rozwodów i poglądów politycznych. Ciekawe czy byłaby korelacja. Wcale by mnie nie zdziwiło, jakby więcej rozwodów było u tych najbardziej zagorzałych konserwatystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@lkg1

Ordo Iuris zagląda ludziom do łóżka

Komu zaglądali?

zmusić innych do życia zgodnie z nimi

Przecież nikogo nie zmuszają.
  • Odpowiedz
"ja jestem konserwatystką, i sypianie z żoną kolegi uważam za obciach"
kataryna, twoja orientacja nie ma tu nic do rzeczy. nie mieszaj do tego lgbt.

  • Odpowiedz