Wpis z mikrobloga

Miałem iść z wykopakmi na piwo ale nagle napisał kolega ze studiów żebym poszedł z nim i jego paczką na miasto, zanim się zebrali było po 22, jego kolega skomentował moje przebarwienia na twarzy, że wyglądają źle ale zawsze mogę coś z tym zrobić, przynajmniej nie jestem niski, nie pytałem go o zdanie XD. Jego koleżanka pytała mnie po jakich klubach/dyskotekach lubie chodzić, odpowiedziałem szczerze że nigdy w żadnym nie byłem, zaśmiała się i powiedziała do nich coś w stylu a myślałam że to ja jestem dziwna. Obeszliśmy pare Pubów, potem Klub do którego mnie nie wpuszczono bo miałem adidasy a to eleganckie miejsce XD. Potem ten kolega ze studiów coś kombinował jak by mi tu załatwić odpowiednie spodnie , jego koleżanka coś komentowała że jak ja w ogóle mogłem wyjść z nimi w adidasach. Ostatecznie miałem pobiec na tramwaj i jak najszybciej wrócić co i tak zajęłoby mi 2 godziny. Idąc na tramwaj pomyślałem że pie#dole to towarzystwo i poszedłem na #krakowpiwo
Dziękuje wam za dzisiaj ( ͡ ͜ʖ ͡)
#wykoppiwo #pijzwykopem
Pobierz SaintWykopek - Miałem iść z wykopakmi na piwo ale nagle napisał kolega ze studiów żeb...
źródło: comment_1643510078jEO9dAw8u9pIEavJcwapxK.jpg
  • 22
@Hugolina: nie ma się co bać. Chociaż dawno nie byłem, to raczej mireczki na krakowskich piwach trzymają jakiś poziom :) Nie ma mobbingu na pewno :D Raz tylko było że jakiś Mirek ciągle zagadywał Mirabelke i chyba coś mu chodziło po myśli, ale nie było to jakieś chamskie czy coś. Ja bym poszedł na Twoim miejscu, tym bardziej że chodzi tam więcej Mirabelek. Naprawdę jak sam chadzałem to byłem aż zdziwiony