Wpis z mikrobloga

Mocne słowa zakolaka na temat plotek o nowym selekcjonerze:

– Ludzie, którzy powinni zniknąć, są dzisiaj podziwiani u hołubieni. Na końcu gali zorganizowanej przez Kulesze na PGE NARODOWYM pojawił się „Czesiu”. Wszedł na scenę przy muzyce Zenka Martyniuka „Odkad zobaczyłem ciebie”. Dokąd my zmierzamy?
_To są realne dramaty tysięcy ludzi, nie można teraz zostać wspólnikiem dawnego „zarządu Fryzjera”, nie można im się teraz zrzucać, nie można im się dorzucać do interesu, to jest niemoralne. Każdy, kto teraz to zrobi, każdy kto wykupi bilet na mecz reprezentacji prowadzonej przez CM711 jest ludzkim śmieciem. Ja powiem ci i całemu temu otoczeniu: wyp******, niech korupcja wyp*** z naszego życia. Polska przeszła chemioterapię, po tym raku i stanęła na nogi. Wyp**** z Polski, z show-biznesu, z klubów piłkarskich, z internetu, z pudelków, z telewizji [...] Nie możecie być idolami w tym kraju, bo jesteście sku******* – zakończył._
#reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy #mecz #weszlo #pilkanozna #heheszki #pdk
KRZYSZTOFDZONGUN - Mocne słowa zakolaka na temat plotek o nowym selekcjonerze:

– L...

źródło: comment_1643485224z1hzNDKFG8zt4HJDo5pMG5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Krzysztof. Jedno słowo. Brawo. Zgadzam się całkowicie. Korupcja to grzech pierworodny polskiej piłki. To plama, to hańba, którą zmywamy z siebie jako środowisko od dwudziestu lat. Nie ma na to mojego przyzwolenia. Korupcja w sporcie jest jak wrzód, jest jak nowotwór, który zdegenerował, kompletnie wypaczył wszystko, co najpiękniejsze w sportowej rywalizacji. Gdzie w tym wszystkim, przy ustawianiu wyników, jest olimpijskie przesłanie: szybciej, wyżej, mocniej? Tak się nie godzi. Nie możemy
a.....1 - @KRZYSZTOFDZONGUN: 

Krzysztof. Jedno słowo. Brawo. Zgadzam się całkowici...

źródło: comment_1643485797jrhMYXBDKJ2602B937oDMu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz