Wpis z mikrobloga

Kto pozazdrościł wykopowym kucom bitcoinów i z 0.0035btc znalezionego na portfelu zrobił już 0.02btc ? :D

1. JA

Kto poradził komuś kupić bitcoiny gdy były poniżej 100zł i zostawić je na dłużej a sam kupił i sprzedał je potem szybko?

1. JA

Kto zazdrości tej osobie 7 cyfr na portfelu, zaznaczając przy tym, że sprzedała wszystko co miała gdy bitcoin był ponad 3 razy tańszy od chwili obecnej (jakieś 3 tygodnie temu)

1. JA

Kto czeka na spadek bitcoina do ~200zł by nachapać się jak szalony?

1. JA

#bitcoin #zalesie
  • 14
@Rohnin: ze 30 cebul będzie. Jestem jeszcze młody, głupi i bezrobotny - jeszcze nauczę się szacunku do pieniądza.. mam już 0.034BTC :D Ale 30 cebul w miesiąc to i tak nie jest mój rekord niestety :/

@heheszek: mylisz się - przegrałem :D Ale Tobie również współczuję, my bawiliśmy się kiedyś w foreksa z kolegą, który się zna i blablablabla i jeden pies czy ja obstawiałem na chybił trafił czy on
@heheszek: dziękuję, jak ja się dorobię to też Ci coś kupię. Dobre serce mam, lubię rozdawać. Rozumiem, że nadal te akcje trzymasz i czekasz na wzrost ich ceny? :)
  • 0
@kapsi: a nie mysle poki co :) w dupie tam, jak beda mi btc potrzebne to mam od kogo je jednak wziac bo jeszcze ich kupil znajomy ponzej tysiaca