Wpis z mikrobloga

#cbd #greenout Wypiłem 20ml greenouta citrus strong. I co? I gówno. Totalnie nic. Nie liczyłem na jakąś mocną bombę, może delikatną fazkę, chill. A tu po godzinie zero efektu. Paliłem parę razy w życiu także tolerancji nie mam w ogóle. No i wypiłem po jedzeniu, bo to też chyba ważne. Walę cała butlę i dam znać jakby jednak coś się zmieniło, ale nie liczę na to, skoro te 20ml nie dało nic totalnie poczuć. A nawet jeśli to prawie 70zł, szkoda siana. Już lepiej normalny temacik ogarnąć jak ktoś chce.
  • 8
  • Odpowiedz
@Arek_: wypiłeś po jedzieniu 20ml i po godzinie liczysz na efekty? Poczekaj tak do 1.5-2h. jeśli serio paliłes parę razy w życiu i wywaliłes cala butle stronga to będziesz miał ciekawy sobotni wieczór
  • Odpowiedz
@greenzone: Nie wiem czy ma podłoże naukowe, tak pisali gdzieś tutaj to tak zrobiłem. Citrus Mix też nieprzypadkowo wybrałem bo ponoć najlepiej działa. Całego nie wypiłem, zostało mi gdzieś 1/3 butelki aktualnie. Ostatni raz piłem godzinę temu. Nadal nic. :P Trochę mi się spać zachciało, ale to nie wiem czy jest w tym jakaś zasługa tego specyfiku xD
  • Odpowiedz