Wpis z mikrobloga

@Vegasik69: może mieć kasę z innych rzeczy typu wynajem w Polsce jakiejś chaty.
Generalnie chodzi mi oto że Kambodża nie jest taka głupia mimo braku sanepidu i sam wiek nie wystarczy do takiej wizy, na bank trzeba mieć jakieś dochody udokumentowane comiesięczne i też z jakąś kwotą minimalną że żeby dostać tą wizę to musisz mieć co miesiąc wpłatę na konto minimum 1000 euro to taki przykład bo nie chce mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dizel81: Jakby wynajmował komuś chatę to by nie łaził durch w jednej koszuli wiesz o co chodzi:) No kiedyś niby pracował w Anglii. Czyli jakby miał taką wizę to może sobie do woli siedzieć w tej Kambodży? Ja to nigdy nie slyszałem o wizie emeryckiej. Nie chcę mi się szukać. Może ktoś coś napisze:)
@Vegasik69: jak ktoś jest brudas to mu jedna koszula przeszkadzać nie będzie mimo takich upałów, gdzie w tej Kambo kupisz za 1$ koszulę czy koszulkę.
Nie będę się wypowiadał co do tych wiz ale jest coś takiego w krajach Azji praktykowane, dostajesz wizę jako emeryt jeśli spełnisz jakieś tam warunki jakaś wpłata na konto emerytury i inne takie.
Zresztą tak jak prezes mówi w Europie emeryt jak ma słabą emeryturę to
@dizel81: https://www.touristvisaonline.com/blog/cambodia/cambodia-retirement-visa
Dość ogólne informacje, ale trzeba mieć potwierdzenie, że jest się emerytem lub rencistą jak rozumiem (Krzychu mówił, że nie ma), stały dochód teoretycznie nie jest wymagany (choć jak się jest emerytem to taki dochód powinien być), ale konieczny jest wyciąg z banku i udokumentowaniu tego, że ma się kasę (niestety nie znalazłem informacji ile minimum trzeba pokazać).