Wpis z mikrobloga

A jakies masz doświadczenie z AWS? Ogólnie uważam ten egzamin za dość czasochłonny w porównaniu do pozostałych associate, dużo wkuwa iamjordi i takiej dziwnej teorii. Typowy stsck to z pewności ACloudGuru, na Udemy taki dość popularny jeden jest, do tego exampltopics.com oraz Whizlabs.com. Dużo testów rób praktycznych i czytaj dokumentację, powinno starczyć.
@wszystkieNazwyZajete
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wszystkieNazwyZajete: Adrian Cantril jest polecany najbardziej, ale kosztuje trochę więcej mamony. Na udemy jest gościu co się nazywa Stephan Mareek - ja z nim zdałem dwa certy - architekta i developera właśnie.

Warto też robić próbne testy, one najwięcej dają. Standardem jest tutaj tutorialsdojo.
  • Odpowiedz
@wszystkieNazwyZajete: Zdawałem 4 dni temu. Przygotowywałem się korzystając z kursu Mareeka i testów od Jona Bonso. No i mogę polecić taka kombinacje, egzamin podobny do testów praktycznych, miałem wrażenie, ze nawet kilka pytań sie powtórzyło ;)
  • Odpowiedz
@Muuudza robiłem, zależy. Uważam, że mimo wszystko developer jest trudniejszy, ale w moim przypadku to ze względu na to, że nie mam bezpośredniego do czynienia w pracy z KMS, Kinesis, CodeCommit/CodeBuild, a dużo pytań jednak o te aspekty zahacza. Mi się bardziej architekt podobał, dużo ogólniejszy, dużo szersze spojrzenie na całą infrastrukturę, mniej pytań w stylu co wklepać w CLI ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz