Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@woreczek: ja nie znam branży, ale widziałam czasem ogłoszenia prywatnych ludzi, którzy chcieli zatrudnić opiekę pielęgniarską dla swoich dziadków/rodziców np. 2-3 razy w tygodniu, może jakieś DPS-y szukają w twojej okolicy pielęgniarzy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@woreczek: szkoły, przedszkola, Caritas, pck.
Sam możesz się ogłosić z zakresem usług jakie świadczysz, może będą chętni.
  • Odpowiedz
  • 0
@oblaczek: DPS to lipa lipa, ostatnio zastanawiam się nad psychiatrykiem dużo chłopaków poszło tam. #!$%@? wie czy lepiej z praktyk pamietam ze nie trzeba myć pacjentów A TO JUŻ SPORY PLUS
  • Odpowiedz
@woreczek: No nie powiem ze tak jest. Chory w katatonii się nie wykąpie, ma pampersa lub osoby starsze z demencja, albo No po prostu osoby zaniedbane higieniczne to tez trzeba pomoc się umyć. Plus trzeba się nastawić na osoby agresywne :c
  • Odpowiedz
@woreczek: Jeśli tak bardzo przeszkadza ci pielęgnacja to rozważ blok operacyjny, oddziały jak laryngologia, czy gabinety jak usg, eeg, emg, tk, rm albo nocna i świąteczna opieka. Ew. Sor, izba przyjęć, transport medyczny
  • Odpowiedz
  • 0
@oblaczek: Teraz dałaś mi rozkmine ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie wiem co z tym zrobić. Na blok operacyjny nie dostane się, do gabinetów tez nie, laryngologia to tez nie. SOR nie wiem tam raczej ciężko i agresja, izba przyjęć nie wiem nie miałem styczności. Nad transportem się zastanawiałem ale mówię #!$%@? xD przecież to chyba gorsze niż interna xD
  • Odpowiedz
  • 0
@oblaczek: Wziąłem sobie trochę do głowy słowa kobitki która powiedziała ze miała zostać tutaj tylko 5 lat a została 35. Ze trzeba znaleźć swoje miejsce. Z jednej strony może i bym został na tym wewnętrznym ale drugim ze tam jest #!$%@? nie wiem… coś mi po prostu jakoś nie pasuje, niektórzy rekompensuje mi ten oddział ale z drugiej nie chciałbym tam siedzieć i tak nie wiem co robić
  • Odpowiedz
@woreczek: Czemu miałbyś się nie dostać na blok czy laryngologie? Wezmą cię od razu jak jest wolny wakat.
Osoby z depresja, alkoholicy nadal kogą być agresywni oraz zaniedbani higienicznie No i jeśli masz oddział psychiatrii to nie trafiają tam tylko takie osoby ale różne. Ja miałam praktyki z prychiatrii akurat dość mocne i wiem przez nie se jednak to nie jest oddział dla mnie. Prawda jest taka ze wybrałeś sobie zawód
  • Odpowiedz
  • 0
@oblaczek: Szczerze to bardziej się nabiegam xD próbuje utrzymać treningi siłowe, przynajmniej mi kardio się pojawiło w moim życiu. A w sumie kim jesteś z zawodu ze masz taka wiedzę tez pielegniarka ?
  • Odpowiedz
  • 0
@oblaczek: Ogólnie mam problem taki ze nie wiem co bym chciał robić, lub jaki oddział lub #!$%@? cokolwiek xD tak chłop prawie 25 zastanawia się nad tym co chce w życiu robić
  • Odpowiedz