Wpis z mikrobloga

Stoczyłem się po całości. Człowiek się kiedyś interesował np. kosmosem a teraz dno i jakieś chore uniwersum, które jest obecnie w ostatniej fazie choroby nowotworowej. Jakieś Alfa Centauri, Polski Kret sondy InSight, ktory zamiast na Marsie kopie na szkolnej, Wielki Pies (łac. Canis Major gwiazdozbiór) itd. No i żeby jeszcze było mało ktoś puścił w internety jak major odpala rakietę. W ramach tego spier&&&&enia wrzucam koronalny wyrzut masy ze Słońca Podlasia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
Pobierz
źródło: comment_1643381210SoYP2nFnVhubpHp13ymOZE.gif
  • 6
@Bajkonur coś w tym jest w tych patostremach może efekt nowości niedowierzania... to działa na zasadzie filmu np "Rambo" lub "Terminator" nigdy tacy bochaterowie nie istnieli a jednak oglądamy i ciekawimi sie oni sa odbiciem lustrzanym ww bochaterow to jest ciekawa abstrakcja, moda tych lat... i nasze zwykłe lenistwo zamiast iść do kina,teatru szybciej mam sięgnąć po telefon i popatrzeć na wariatów tylko powstaje jedno pytanie .. czy warto cieszyć się czyimś
i nasze zwykłe lenistwo zamiast iść do kina,teatru szybciej mam sięgnąć po telefon i popatrzeć na wariatów tylko powstaje jedno pytanie .. czy warto cieszyć się czyimś nieszczęściem choroba ?


@wiecznie_zajety: O właśnie