Wpis z mikrobloga

@cebula12klocuch13:

Byłem oglądać samochód, nawet nie chciało mi się o kluczyki prosić. Bity tyłem i z boku, lakier typu skórka pomarańczy, zrobione tak sobie. Wnętrze zapuszczone (widziałem przez szybę). W sumie już nie pamiętam, ale wiem, że ulepem ten samochód był na tyle, że właśnie nawet nie fatygowałem się o otwieranie. Przeszedłem się jeszcze po komisie, żeby zobaczyć w jakim stanie są inne samochody. Jakieś Volvo, mieszek biegów złachany, jak psu
@badziebadla czyli jednak stereotyp się sprawdził ¯_(ツ)_/¯
Dzięki za informację

No nic, przynajmniej potomni będą mieli przestrogę, bo poprzedni post o tej firmie nie był dokończony.

Dzięki również dla @MuszkaPikus bo znalazł czas podjechać tam osobiście, ale również miall pewne zastrzeżenia mimo że chłop wczoraj przez tel ("igła")

Ech, trzymajcie się w tym Radomiu Panowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cebula12klocuch13: widziałem ostatnio takiego kapcia do jazdy w koło komina za 11,900 ,teraz jest za 9,900 i jest vin podany i niby wygląda ok, ale pogoda się zepsuła i nwm, czy jest sens jechać. Właśnie w tym komisie i jest wpis w ogłoszeniu "AUTO PRYWATNE SPRZEDAJE WŁAŚCICIEL "
Czlowieku - @cebula12klocuch13:  widziałem ostatnio takiego kapcia do jazdy w koło ko...

źródło: dsaadsads

Pobierz