Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 26
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:04, Piątek, 28 stycznia 2022. Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza. Słońce podniesie się dziś o 07:42. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 34 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:16. Ciemna noc zapadnie o 17:40, ale gwiazd można wypatrywać od 16:56.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 14

Dzień dobry, cześć!
Miłego dnia i przyjemnego karnawału. Hej!
Dzisiaj Coldplay Clocks, pamiętam jak ściągałem na początku 2002 muzykę, za pomocą Soulseek. Przeglądając zasoby jednego użytkownika natknąłem się na folder "new". Tam był właśnie ten utwór, słuchałem często, a później dopiero w radioodbiornikach zaczęli męczyć. Kurde wiele rzeczy zapomnę a takie pierdoły będę pamiętał ( ʖ̯)
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100

Pora chyba przemyśleć mocno, w którą stronę ma iść moje życie, moja kariera, niestety, ale chyba trzeba wybrać inną ścieżkę w życiu i zacząć coś nowego... od zera.
@micke: @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @shitty_support @slabehaslo @Wejszlo @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @Pjotsze @Dioddy @TomTailor100 @wyinwidualizowany @Hansim33 @Jeffrey_M:
Dzień dobry,
O czwartkowe rozkminy życiowe dopadły co niektórych... U każdego są zwroty przynajmniej 3 razy w życiu. Będzie dobrze :)
U mnie urocza jelitowka, wlewam colę co by wyżarło wszystko. Dawno tego nie przechodziłam.
Dobrze to już piątek,
Przyjemności i żeby Was nie przewiało dziś.
Buziaki