Wpis z mikrobloga

i będzie jak ostatnim razem, gdy po kilku tygodniach dramy w mediach, zbijali piątki przed kamerą "w szczytnym celu"


@powaznyczlowiek:

w tym przypadku Stanowski używa tak wyżyłowanych argumentów etycznych, że gdyby to była ustawka, i Stanowski przeszedłby do porządku, bo też już zarobił na zasięgach akcji i można "zwijać tę szopkę", to po czymś takim byłby skończony.
  • Odpowiedz
nawet jakbym się z nim nie zgadzał, to bałbym się z nim wdawać w jakąkolwiek polemikę, bo pewnie bym mnie pozamiatał,


@Speedy: oglądałem dzisiaj rano fragmenty tego wywiadu i na swój sposób jestem przerażony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby tygrysa zamknęli w klatce z myszą.
Panie Stanowski, jeśli to czytasz, ucz mnie Pan ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Zawsze mnie śmieszą randomy z internetu, mistrzowie zagadek, przebiegłe demony detektywistyczne sprzed monitora którzy krzyczą REEEEE WSZYSTKO ZAPLANOWANE I USTAWIONE XD

Tak tak, a jełop Najman to mistrz aktorstwa który przepięknie potrafi udawać ból dupy i na pewno się godzi na to żeby robić z niego jeszcze większego kretyna niż jest.

Teraz taka moda żeby wszystko negować i czuć się bystrym bigbrain w internecie XD
  • Odpowiedz
@NoMercYYY: Ale mnie już #!$%@? ten Stanowski. #!$%@?ł się do Bogu ducha winnego chłopa. Podpisał umowę, a on wymusza jebnięcie fikołka i jej zerwanie bo wielki Stanowski by sobie tak życzył. Żenada


@pijanypowietrzem: to jest dzban a nie bogu ducha winien chłop. I nie tylko Stanowski chce usunięcia gali, chce tego całe miasto nie licząc kilku dzieci do lat 14.
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Jesteś burmistrzem. Przychodzi do Ciebie (nie wiem nawet czy bezpośrednio) organizator który chce wynająć halę na wydarzenie sportowe. Płaci pieniądze, podpisujecie umowę. Nie znasz szczegółów bo co Cię to w sumie interesuje skoro do budżetu gminy wpływają pieniądze. Nagle zostajesz wplątany w konflikt dwóch atencjuszy. Jeden z nich próbuje wymusić na Tobie zerwanie umowy bo ma takie widzimisię (podpierajac się argumentem o byłym gangsterze) i pompuje na Twoim garbie swoją
  • Odpowiedz
Ostatecznie okaże się, że po wypowiedzeniu umowy Wieluń będzie musiał pokryć karę umowną za jej zerwanie i w ten sposób Najman będzie ostatecznie do przodu...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spere: spokojnie, znajdzie się jakiś szczytny cel do porozumienia i będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale szklanej kuli nie mam żeby dzisiaj udowodnić że tak się stanie ofc
  • Odpowiedz
@NoMercYYY: Najgorsze, że w tym całym wywiadzie prezydenta ze Stanowskim, prezydent kilka razy rzeczywiście miał rację, ale gość jest tak antypatyczny i słaby w dyskusjach, że ciężko mu przyznać rację xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@NoMercYYY: przecież ten burmistrz wziął za to kasę pod stołem, przyklepał gale za jakies śmieszne oficjalne pieniądze. Teraz sie z tego nie wycofa, bo by musiał oddawać siano z procentami rosnącymi codziennie wykładniczo. Przecież to śmierdzi na kilometr. A i tak ma juz wywalone jajca, bo kasa przytulona a na kolejną kadencję na bank nie przejdzie, tym bardziej po takiej akcji...
  • Odpowiedz
@PochinkiParty: "Wydarzenie sportowe" czy "turniej MMA" jest chyba wystarczającą informacją. Logiczne, że nie wynajmujesz hali na zasadzie "bo chcę" i później organizujesz tam swingers party albo inne gówno. Wynajmującego raczej nie interesuje jakie nazwiska będą występować podczas tego wydarzenia w oktagonie - tyle. Wiem, że nie ta skala ale u mnie w mieście wynajmujemy halę do gry w piłę - nikt nas nie pytał czy przypadkiem nie przyjdzie ktoś z wyrokiem
  • Odpowiedz