Wpis z mikrobloga

Jestem zupełnie nowy w świecie audiobooków i nie za bardzo umiem to ogarnąć. Czy istnieje coś takiego jak Spotify, tylko dla audiobooków? Tzn, że płacę abonament i mam nieograniczony dostęp do wszystkich audiobooków, ze sporą bazą w języku polskim.
A jeśli nie, to jak to wygląda? Widzę, że niektóre strony proponują abonament, ale przy okazji i tak trzeba kupić pojedyncze książki. No i tutaj zaczynam się gubić, bo nie chcę wydać 40zł na miesięczną subskrypcję aż znajdę to, czego szukam, żeby potem się okazało, że nie o to mi chodziło.
#audiobook #kiciochpyta
  • 9
@masakraman: wejdź sobie na empik.com i zobacz audiobooki. Poszukaj takiego, który Cię interesuje i jak go otworzysz to po prawej będzie informacja czy jest w abonamencie empik go. Ja korzystam i jeszcze nie spotkałem się żeby któregoś nie było w abo. Ale to zależy czego chcesz słuchać. Możesz kupić na miesiąc i anulować jak Ci się nie spodoba. Działa na dwóch telefonach na raz. Jak będziesz miał pytania to śmiało. Pozdro
@masakraman: Storytel, polecam, 35 zł miesięcznie (czyli cena jednej książki) a słuchasz ile chcesz. Bardzo duży wybór i regularnie dodają nowe tytuły, widać, że się rozwijają i inwestują.
Ja przesł#!$%@?ę mniej więcej 3-4 tygodniowo wiec spora oszczędność kasy, do tego słucham w pracy a czytać bym wtedy nie dał rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)