Wpis z mikrobloga

Ja jestem jakiś inny, że się zaszczepiłem i mi koło petardy lata sytuacja innych osób?


@KalashnikovMirasnikov: Tak, bo nie ogarniasz implikacji tego ze inne osoby w duzej ilosci sie nie zaszczepia. Na drodze tez ci wszystko jedno czy po osiedlu inni jezdza 200km/h jezeli ty jedziesz przepisowo?
@Haqim: Lekarze w wywiadach zapewniają mnie, że jak jestem zaszczepiony to "zazwyczaj" przejdę koronę łagodnie. Więc czego mam się bać, że mnie jakiś 70 letni janusz zarazi jak równie dobrze mogę się zarazić i od matki, która już jest 3 dawką zaszczepiona. Wałęsa 3 razy zaszczepiony miał korone chyba 2 raz podobnie Dupa. Ps. Nie porównuj wirusa do przepisów drogowych proszę cię xd
@KalashnikovMirasnikov: @Najzsuiram: to co zrobił ten użytkownik twittera to nic innego jak kręcenie fikołka i próba odpowiedniego nastrojenia propagandowego tak by zrobić z każdej osoby antyszczepionkowca, która ma inne zdanie na temat szczepień na 999999999 sposobów.
Oni będą chcieli generować zapotrzebowanie emocjonalno- społeczne na zamordyzm i będą kręcić takie fikołki by nie można było w jakikolwiek sposób odpowiedzieć i zaczepić danego argumentu bo będzie tak głupi że nie da się