Wpis z mikrobloga

@SoutherneR: Nastawiam się, że najwyżej zawrócimy jak będzie za dużo śniegu... Miałbyś chwilę teraz lub wiczorkiem na mapy-turystyczne.pl mi jakoś udostępnić trasę którą byś polecał? Samochód zostawimy pewnie w Kamienicy.
@co_za_roznica: Przejście tego kawałka od Głębokiej Jamy zielonym szlakiem może być ciężkie, bo jest tam dość stromo. Łatwo można to ominąć idąc po czeskiej stronie, czyli od Głębokiej Jamy kawałek prosto i potem szlakiem czerwonym na szczyt.
@co_za_roznica: Szedłem dokładnie tą samą trasą w lecie, bardzo przyjemna pętelka. Szczególnie podejście mi się podobało od Kamienicy - najpierw urokliwa miejscowość, potem hop przez strumień, kamulcami pod Głęboką Jamę, dalej kawałek stromej ścianki na zielonym, piękne widoki przy trawersach i kopule Śnieżnika. Można przeskoczyć na chwilę na czeski czerwony zobaczyć rzeźbę słonia przy ruinach schroniska. Powrót przez Porębek już mniej spektakularny, trochę się dłużyło, ale po tłumie przy schronisku można
skrytozgroza - @cozaroznica: Szedłem dokładnie tą samą trasą w lecie, bardzo przyjemn...

źródło: comment_1643228654eeEdoUEvC4EtirQzP1dK7c.jpg

Pobierz
@vat23: @brian_de_rossali: @skrytozgroza: @tajiri: Było wspaniale, genialna trasa i widoki, dzięki każdemu za informacje. Na Śnieżniku przez ograniczoną widoczność ciężko było znaleźć kierunek na tą czeską stronę i prawidłowy szlak, to było trochę niekomfortowo przez moment. Reszta trasy to spacerek i co jakiś czas czesi na biegówkach.
cozaroznica - @vat23: @brianderossali: @skrytozgroza: @tajiri: Było wspaniale, genial...

źródło: comment_1643631955oWYv21njeeSZGRWgFO1ZZE.jpg

Pobierz