Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, jak swego czasu KSW się jarało, że będzie mieć Szpilkę u siebie, bo miał ciężki okres w karierze i nie wiadomo było co dalej? Szpilka finalnie został w boksie i zaliczył jeszcze kilka razy deski.

Teraz mówi się, że Szpilka jednak przejdzie do MMA i nastawia się na freak fight z bokserami na zasadach MMA. Czy w #ksw? A no wątpię XD Ostatnimi czasy, kiedy mieli na niego szansę, to zerwali się jak pies do furtki, a teraz cisza.

Widocznie konkurencja zostawiła ich już w tyle i ktoś może wyłożyć więcej hajsu dla Szpilki za tarzanie się po glebie z innym pięściarzem, a Kawulowi i Martinowi zostaje przyglądanie się temu z kwaśną miną i promocja następnej walki Pudziana czy powrotu Wrzoska XDDD

#mma #famemma #boks #highleague #mmavip #sportywalki #szpilka
Pobierz
źródło: comment_1643140084Ipt9dN7vqqt7vdxThs3MuP.jpg
  • 10
@Sok_Mandarynkowy: luj w walki i w te gale to już nudny mocne , konflikty ustawione a kazdy pro fajter sie przygotowuje w hooy i zero widowiska , większy krzykacz fajniejszy dla publiki beka ostra a potem patusy wkrecaja dzieciom że fajnie komuś yebnąc w łeb i ktoś to zrobi i kogoś zabije np i życie komuś zniszczą , jeszcze promowanie jakichś gangsuów xD
@Don_Lukasio: Ja tam bym wolał żeby KSW kontraktowało więcej obiecujących zawodników jak to robią teraz niż jakieś szpilki(wiadomo, więcej szumu i oglądalności dostarczy, ale odkąd są w Viaplay to nie muszą tak bardzo posuwać się do takich akcji)
@Letheo Zobaczymy jak będzie z najbliższą galą, bo o ile ja czekam na walkę DeFries - Stosic tak nie są to najbardziej rozpoznawalni zawodnicy KSW i ciekawi mnie jaki będzie odbiór ze strony Viaplay na niższą oglądalność.

Osobiście nie jestem fanem Szpilki, jako freak mógł zaistnieć w walce ze Strachem. Przegapił dobry moment.
@Don_Lukasio: Jako iż nie jest w systemie PPV to mogą promować takich zawodników. Zobaczymy jak będzie z oglądalnością, bo teoretycznie dwie pierwsze gale zrobiły super robotę. Gdyby Viaplay weszło na rynek czeski to wtedy dopiero Kej Es Dablju mogłoby się budować tylko i wyłącznie na sportowych pojedynkach, bo nasi sąsiedzi uwielbiają tą federacje i liczą na dużo większą ilość ich zawodników w niej
@Don_Lukasio: Tak ja Polacy często hetują KSW tak Czesi Oktagon przy czym chwalą KSW i podają naszą rodzimą organizacje jako przykład z którego powinni brać przykład. Aż dziwnie się czyta ich komentarze