Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ziomek mi powiedział bym mu nie robił przelewów typu " za koks" " ćpanie chlanie i ruchanie" i inne o tytułach w stylu prostackim o charakterze łamiącym prawo. Podobno nawet policja może się tym zainteresować. Moim zdaniem to jest słabe że niby nie można takich robić przelewów. Co dalej kontrola smsów, e-maili czy wiadomości? Co innego oficjalne pismo do firmy a co innego prywatną wiadomość czy przelew do ziomka. Także nadal robię takie przelewy i dostaje od innych poza tymi którzy sobie tego nie życzą :D
#banki #pieniadze #prawo
  • 11
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: O ile koks jest nielegalny a od prostytucji nie odprowadza się podatku to jeśli o chlanie to Urząd Skarbowy może się zainteresować, czy przypadkiem kolega nie sprzedał ci alkoholu i nie odprowadził od tego odpowiednich podatków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirekzkolega: @randomwykopek: @Rezurekted: koks to przecież węgiel ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gorzej bo czasem pisze typu za ukrycie zwlok, , za gwałt i mord na 13 latce itd.
Uważam że powinienem mieć prawo tak nazywać przeelwy
Jak pójdę i oddam komuś 100zl z ręki do ręki i powiem cos w tym stylu to spoko.
Jednak jeśli zrobię to przez bank to już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Niebadzlosiem: Masz prawo tak opisywać przelewy, ale służby mają też prawo się takimi interesować. Nikt ci nic za to nie zrobi, co najwyżej będą zadawać pytania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lala-Sassy: No mnie to bawi i od znajomych dostaje podobnie zatytuowane xd Nie widzę powodu dla których miałyby by to być problemy. Jak bank ma z tym problemy niech zadzwoni zapyta to powiem że żarty i powinno być po temacie.
Ludzie w internecie mają często kija w dupie i zakładają najgorsze xd Jest tu dużo psycholi ale nie oznacza to że z automatu pewne sprawy i słówa powinny być wykluczone.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Jest miejsce i czas na żarty i wygłupy i są takie sfery życia, w których imo liczy się profesjonalizm. Mi by przeszkadzało dostawanie przelewów o takim tytule i rozumiem te osoby, o których pisałeś że nie chcą takich dostawać.

Nie chodzi nawet o to, że się tym zainteresuje policja, tylko zwyczajnie idąc do banku pracownik widzi pogląd transakcji. Ja chce być traktowana w banku profesjonalnie więc nie chciałabym na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lala-Sassy: Wysyłam tylko takim którzy sami mi wysyłają podobne, wysyłam to osobom które to chociaż trochę bawi i dostaje o podobnym tytule.
Moim zdaniem przelew do nie wiem 100zl to nic poważnego :P co innego opłata za morderstwo za 5zl a za 50k :P

Ja lubię takie przelewy bo czasem faktycznie ktoś ma wenę i powoduje radość, zawsze to coś innego w steku nudnych cyferek.
  • Odpowiedz