Wpis z mikrobloga

@NorthWarrior: W pracy korzystałem z chrome, ale komputer nie dawał rady. Jakież było moje zdziwienie gdy Edge nawet się nie zająknął. Od tamtej chwili nie instaluje chrome'a na żadnym komputerze. Tam gdzie mogę używam firefoxa, a tam gdzie firefox nie daje rady to wlatuje edge
  • Odpowiedz
Edge jest naprawdę szybki, zajmuje niewiele pamięci (jest lżejszy nawet od Brave) i jedyne, co może odstraszać od jego używania, to podejście użytkownika do tematu otwartego oprogramowania. Edge raczej nigdy nie będzie open source, choć firma coś tam się stara, by część rozwiązań lądowała w samym Chromium.

Microsoft niepotrzebnie promuje tę przeglądarkę w taki dość niemiły sposób, a ktokolwiek opracował ekran "powitalny" przy pierwszym uruchomieniu powinien dostać karę publicznej chłosty.
  • Odpowiedz
  • 1
@LongmanPL vivaldi nie używałem. Na chrome nie narzekam, ale i tak używam zamiennie z Brave. Brave to dla mnie chrome idealny, wbudowane blokowanie reklam, trackerów, klient torrent i obsługa onion.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NorthWarrior: Jestem chyba jedynym, który od początku win10 używa Edge i nie instaluje dodatkowego gówna xD
Na win7 używałem chińskiego Maxthona, który był swego czasu najszybszą przeglądarką świata.
  • Odpowiedz