Wpis z mikrobloga

Szukam nowej saszetki na przysmaki. Obecnie mam taką jak na zdjęciu, ale ma kilka ułomności.
Szukam czegoś co jest łatwe w utrzymaniu czystości, mieści spokojnie dłoń, da się łatwo i w miarę szczelnie zamknąć i koniecznie z dwoma rodzajami mocowania - na haczyk/karabińczyk oraz na szlufki, żeby przewlec przez to pasek.

Z czego korzystacie i co się wam sprawdza najlepiej?
#psy
matra - Szukam nowej saszetki na przysmaki. Obecnie mam taką jak na zdjęciu, ale ma k...

źródło: comment_1643111555Uw40UfH7KrLzKEVcOxFq4h.jpg

Pobierz
  • 11
@matra: ja korzystam ze zwykłej nerki kupionej w odzieżowym. w małej kieszonce smaczki, w dużej jest miejsce na woreczki, zabawkę i smycz w razie potrzeby. ale już się drze, więc zamierzam kupić torbę od wojtków szkolenia - ma wyjmowany środek na szmaczki z dwoma przegrodami i dodatkowe kieszonki na klucze, worki etc
@matra: po wielu testach - Bebobi najlepiej mi się sprawdzała - jest sztywna, idealnie mieści dłoń, ma magnesik, więc sama się zamyka, dobrze się trzyma na szlufkach i można ją zamówić z paskiem, więc karabińczyk niepotrzebny. Dla mnie bomba i bardzo mnie boli to, że ją zgubiłam xD

Tylko nie bierz kendoga, bo to straszny szajs
@ssauczo_pauczo: a tak, obiła mi się o uszy taka rada, tylko że mi jeszcze zależy na klipsie z tyłu
@ChristmasCarol: w nerce to ja mam telefon, klucze i kupoworki właśnie xD w moim przypadku to odpada, bo naka nerka musiałaby być często prana, inaczej cuchnęłaby niemiłosiernie. O tym mówisz? https://www.wojtkowszkolenia.pl/produkt/rainforest/ wygląda ciekawie. W tej samej cenie rozważałam też hauever - też wyjmowany środek + zamykanie na magnes, podobno mega wygodna.|
@matra: lol, te z hauver mają cenę z kosmosu... Ja przypadkiem na nie trafiłam, jak zamawiałam matę (kocham jom też <3) i mega zaskoczenie, jakie to fajne, wygodne i proste, zwłaszcza w porównaniu z innymi firmami
@ChristmasCarol: moja też jest tylko na spacery, ale po czasie po prostu śmierdzi żarciem, więc jeśli położę coś obok czy nie zauważę i na nią, to to też zaczyna śmierdzieć, także lol nope xD
No, zajebiście wygląda, ale biorąc pod uwagę mój tryb, wygodniej będzie mi mieć coś dopinanego do nerki, albo do spodni bezpośrednio, takie 10w1 są kapitalne ale nie dla mnie.
W sumie nawet mam taki pas biodrowy ze