Wpis z mikrobloga

Tylko żeby potem grzecznie leczył się w domku amantadyną jak złapie covid i nie zawracał dupę szpitalom.


@naczarak: jak ktoś się zaszczepił a mimo to zachorował jak rozumiem też ma nie zawracać dupy szpitalom?
  • Odpowiedz
Tylko żeby potem grzecznie leczył się w domku amantadyną jak złapie covid i nie zawracał dupę szpitalom.


@naczarak: oddaj im skladki i z checia bedzie sie leczyl w domu czy prywatnie
  • Odpowiedz
@Niukron: O to, że za jego debilizm i chłopski rozum, ja będe musiał fundować mu hospitalizacje, której możnaby uniknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@naczarak: Rozumiem, że będziesz leczył się sam w domu w razie ewentualnych efektów ubocznych szczepionki? Czy to działa tylko w jedną stronę?
  • Odpowiedz
Ktoś chce to się szczepi, ktoś nie chce to się nie szczepi


@Niukron: gorzej, że wchodzimy tutaj na kwestię potencjalnych mutacji i zarażania innych

masy chorób zakaźnych zniknęło przez szczepienia
  • Odpowiedz
@naczarak: dwa lata tego cyrku a ty dalej uważasz, że każde zakarzenie to rychła śmierć? Przeszedłem pierwszą werscje covida jak najlżejsze przeziebienie, jaki jest sens abym się szczepił skoro każda kolejna odmiana jest łagodniejsza, a po zaszczepieniu i tak nie mam gwarancji, że nie zachoruje, ani że nie będę zarażał innych?
  • Odpowiedz