Wpis z mikrobloga

Jesteście gotowi na prawdziwe blackpillowe uderzenie? . JEDZIEMY!

W zerówce mieliśmy jedną najładniejszą dziewczynę, która wszystkim się podobała, ale tylko ja i jeden typek mieliśmy odwagę żeby do niej startować. Więc wymyśliła, żebyśmy się o nią bili i kto wygra to ona będzie jego dziewczyną (wiedziałem, że bardziej jej się podobam co mi dawała do zrozumienia).

Doszło zatem do starcia. Ona obserwowała tą batalię na śmierć i życie. Kiedy widziała, że zaczynam przegrywać to szybko zmieniła zasady i powiedziała "zmiana zasad! kto przegra ten będzie moim chłopakiem!" i ten idiota natychmiast upadł na materac i powiedział, że się poddaje żeby ją zdobyć xD

A ta od razu mi się rzuciła na szyję xD

Tamten z pretensjami, że przecież kto miał przegrać miał być jej chłopakiem, a ona go wyśmiała i powiedziała, że tylko żartowała xD

CIĘŻKI BLACKPILL już od zerówki lat 90'.

Mój wygląd zdecydował. Wygląd wygrał ze zwierzęcą siłą oraz sprytem mojego oponenta.

Tak mi to zryło beret, że minęło ponad 20 lat i nadal dokładnie to pamiętam.

#blackpill #przegryw #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1643100700kDzOgPsy1NsK1QDKmUiZRw.jpg
  • 17
@Evakuierung_aus_Europa: ciekawe, ciekawe, więc pewnie pamiętasz wysyp różnych chadów-chadlitów asburgerów typu Johnysinsfani lub dzban_zyciowy, czy jak tam się zwali. Może, oni nie mieli urojeń, ale potem zaczęło się ich mnożyć i nie wierzę, aby każdy z nich naprawdę był przystojny