Wpis z mikrobloga

@djarturo: Nawet powiem ok. Najbardziej będzie mnie denerwowało jak przedszkola/szkoły czy domy dziecka będą oszczędzały, a więźniowie w celi 22 stopnie bo nie można im komfortu pogarszać. To tak jak z dziennymi stawkami na żywienie..
  • Odpowiedz
@djarturo

działanie celowe :) moze się ogarną :)


ale wiesz, że dziad w oknie, który patrzy cały dzień na swoją uliczkę pod blokiem licząc ludziom czas na znaku stop, notując blachy każdego kto zatrzymał się na krócej niż 10 sekund, bo według niego tyle powinno się stać, nie różni się wiele od ciebie?

w szkole ma być 18 stopni i dopóki tyle jest, to nikt nie musi się ogarniać. będzie mniej, to
  • Odpowiedz
@djarturo: chciałbym żeby w szkole do której chodziłem było zimą 18 stopni, a nie 26 i zakaz otwierania okien bo Anetka już kaszle
@Proba_Ratowania_Poziomu: no właśnie temperatura w pomieszczeniu powinna być dostosowana do tego, któremu jest najcieplej. Jak komuś zimno to może założyć bluzę, ja koszulki i spodni nie zdejmę
  • Odpowiedz
@Proba_Ratowania_Poziomu: Sam wrzuciłeś artykuł w którym jest napisane, że w pokoju w którym najwięcej czasu przebywamy temperatura powinna być 20-22 stopnie . Ale nie, ma być 18 bo tobie tak pasuje i żadne argumenty nie trafiają . Jak można być tak ograniczonym
  • Odpowiedz
xD na te Wasze komfortowe 18 stopni.
Jak jest lato i jest klima w biurze to pewnie jesteście tymi co siedzą w kącie i ustawiają na maxa klime jednocześnie powodując przeziębienie u każdej osoby która przyszła w sukience / krótkich spodenkach.

Pozdrawiam z salonu w którym mam 26 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Przecież powyżej tej temperatury nie da się pracować


@SiemaNagor: jak tyrasz jak robol na hali to pewno tak. W biurze nie bardzo da się pracować jak jest mniej jak 19.
  • Odpowiedz