Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 23
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:01, Wtorek, 25 stycznia 2022. Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry. Słońce podniesie się dziś o 07:46. Będzie oświecało nas 8 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:58 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:10. Ciemna noc zapadnie o 17:35, ale gwiazd można wypatrywać od 16:51.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 18

Dzień dobry!
Czy też tak macie, że im bliżej piątku, to wstajecie z większą przyjemnością? Rozchodzi się o to że mi się lepiej dzisiaj wstawało niż wczoraj, ale na pewno jutro, a tym bardziej w czwartek będzie się wstawało na pewno jeszcze lepiej, z myślą o nadchodzącym weekendzie.
Smacznego śniadania i gorącej kawy, a na pewno dzień będzie miły. Trzymajcie się zdrowo. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@micke:
@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @shitty_support @slabehaslo @Wejszlo @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @Pjotsze @Dioddy @TomTailor100 @wyinwidualizowany @Hansim33 @pepek614:

Dzień dobry,
Pierwszy ho w tym roku, i chyba od pół roku w ogóle.
Nawet miło się nie zrywać, szykować, cudować.
@wynalazek_one ciekawe jak by Ciebie na HO wysłali :p
Styczeń jakoś sobie leci, durne problemy typu:nie dogadałam się z fryzjerka i mi za dużo ucieła.
Poza tym
@slabehaslo: dzisiaj duzo dzwonilem bo jakis klub rabatowy jest i inwentaryzacie trzeba bylo to powinna robic kierowinczka ale czasu nie miala wiec poprosila mnie to dzwonilem i pytalem czy dalej by chcieli w tym brac udzial to wiekszosc odmowila ale dwoch jej umowilem na czwartek na spotkania ciekawe czy cos z tego wyjdzie a jutro sroda wiec kasy zamkniete wiec bede sie uzerac z Babami Starymi ktore przychodza co dwa dni