Wpis z mikrobloga

Mirki #zalesie :(
Trzy lata ciężkiej fizycznej pracy z nadgodzinami, czasem na dwa etaty, w różnych #januszex na obsłudze maszyn za najniższą krajową, udało mi się odłożyć 34 tysiące złotych. Zainwestowałem w giełdę i kryptowaluty na początku zeszłego roku, na razie jestem 30 tysięcy zł na minusie :/
Najgorsze, że żona o niczym nie wie. W przyszłym miesiącu ma zaplanowany poród, ona myśli, że normalnie mamy te pieniądze na koncie i będziemy mogli kupić jakiś duży rodzinny samochód i przeżyć dopóki ona nie wróci do pracy. Dwa lata temu wzięliśmy kredyt na mieszkanie, póki co rata wzrosła z 1400 zł na 2300 zł, kompletnie nie rozumiem skąd te wzrosty ale mam nadzieję, że wyżej już nie pójdzie. Ledwo nam wystarcza do pierwszego. Nie wiem co dalej będzie, nie wiem co robić :( Czy jest jakiś państwowy fundusz który mógłby nam pomóc, i czy da się to zrobić tak, żeby żona się nie dowiedziała? Wyznała mi jakiś czas temu, że myśli o tym, żeby wrócić do byłego, jeśli dowie się jak bardzo jestem na minusie na pewno ją stracę :(

Tutaj akcje, w komentarzu krypto

#zwiazki #gielda #kryptowaluty #harlekinydlawykopkow
LiveDieRepeat - Mirki #zalesie :(
Trzy lata ciężkiej fizycznej pracy z nadgodzinami,...

źródło: comment_1643089792kiqq4CbLxACytfszrtAWj0.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
Lepiej wg kogo?


@partycjaD: A szkoły i tych wszystkich terapeutów na kiju to ma się w Pcimiu czy w dużym mieście?

A może wierz mi że będzie szcześliwsze wśród natury i zdrowsze bez smogu?


@partycjaD: Jak nie mieszkacie w głębokim lesie, to najgorsze frakcje smogu są najczęściej spotykane na wsiach i przedmieściach, bo są emitowane z transportu samochodowego i kominków domostw.

I może się zdziwisz, ale tereny zielone - i
  • Odpowiedz
Spotkałam się z takimi opiniami i ludzie serio tak myślą, a potem 7 latek nie umie sobie zrobić kanapki


@partycjaD: Tak, nie umie bo nie był rozwijany w wieku 2 lat xD

I nie, nie dałbym siedmiolatkowi do ręki noża by zrobił obie kanapkę. Sam też nie robią kanapek, bo nie lubię.
  • Odpowiedz