Wpis z mikrobloga

Tak mi się Kroniki spodobały, że od razu zamierzam odświeżyć sobie ponownie Gothica 1 i 2. Są jakieś mody, które polecacie? Nie chodzi mi o żadne nowe questy, zmiany w balansie ani rewamp graficzny, tylko duperele jak QoL, usprawnienia w rozgrywce, itd. Zwłaszcza zależałoby mi na tym, żeby Bezi zmieniał sposób chodzenia w zależności od gildii do której należy i żeby model jego postaci był nagi, ale posiadał jakiś strój na sobie tak jak u NPCów. Niesamowicie #!$%@?ły mnie zawsze te wystające szmaty spod pancerza i jego #!$%@? styl chodzenia... Jest takie coś w ogóle? Takie mody lekko usprawniające, a nie wywracające gry do góry nogami.
#kronikimyrtany #gothic #gothic2
  • 8
  • Odpowiedz
@Emes9191: a no w 2 też grałem, ale kuuuuurde, znając już #!$%@? te grę na wylot, to też nie daje tego uczucia co Kroniki. Zagrałbym w moda który pociąga kroniki, korzysta z tej samej mapy tylko już po odejściu marvina xD jako młody paladyn czy coś nie wiem, na wojne z orkami bym poszedł
  • Odpowiedz
@jerry_owies: Kroniki są świetne, ale jednak co Khorinis to Khorinis, klimat nie do podrobienia. Dlatego jak tylko słyszę coś o Górniczej Dolinie albo tamtym mieście w modzie, to zaraz ciągnie mnie do 1 i 2, tylko lekko chciałem je sobie ulepszyć :)
  • Odpowiedz
Zagrałbym w moda który pociąga kroniki, korzysta z tej samej mapy tylko już po odejściu marvina xD


@jerry_owies: czyli Velaya: Historia wojowniczki, ale na podstawie moda
genialne xD
  • Odpowiedz
@Emes9191: do gothic 2 polecam mod, ktyóry nic nie ingeruje w fabułę - Nostalgic Edition, zawsze tak gram, odkąd go znalazłem
Masa poprawek błędów z podstawki (Fizzbans Scriptpatch, Lord Sargons Scriptpatch itd.)
Możliwość „bezgildyjnego” przejścia gry
Możliwość usmażenia wszystkich kawałków mięsa naraz
Możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci
Naprawa tysięcy
  • Odpowiedz