Wpis z mikrobloga

skąd ja to znam:

- nikt nie zachoruje

- zachorują tylko nieliczni ale nie ciężko

- nieliczni zachorują ciężko się nie trafia do szpitala

- nieliczni trafia do szpitala ale nie umra

- nieliczni umra

- umrze sporo ale przynajmniej z czystym sumieniem


@madmat: na którym etapie jesteśmy?

bo chyba dopiero na drugim, ale wy zawsze patrzyliście przyszłościowo

Pewnie te grzybice płuc, masowe śmierci młodych na serca i te NOpy które
@bobikufel: ja ci powiem że ja rozumiem że każdy tam ma jakieś swoje przeżycia, jakąś swoją wiedzę, mniejszą lub większą. Ale jak ty mi #!$%@? mówiśz że jesteśmy w Polsce na 2 etapie, gdzie 30% zgonów z grudnia to zaszczepieni, a ponad połowa zakażonych w styczniu w to zaszczepieni, to ty nie jestem nawet w 1/10 kandydatem do merytorycznej dyskusji. Ta wasza "ostatnia prosta" to chyba u was prosta decha wbita
Pewnie te grzybice płuc, masowe śmierci młodych na serca i te NOpy które dopiero po kilkunastu pokoleniach pokażą prawdziwe oblicze bezpłodności


@bobikufel: Dlaczego po kilkunastu, a nie kilku czy kilkudziesieciu? Jesli wtedy, to czemu nie od razu? Zawsze mnie nurtuja te szurskie teorie ze szklanej kuli xD
Pewnie te grzybice płuc, masowe śmierci młodych na serca i te NOpy które dopiero po kilkunastu pokoleniach pokażą prawdziwe oblicze bezpłodności


@bobikufel: tak tak, ciebie to już chyba dopadła grzybica mózgu że takie wysrywy piszesz xD
@bobikufel:

Pewnie te grzybice płuc, masowe śmierci młodych na serca i te NOpy które dopiero po kilkunastu pokoleniach pokażą prawdziwe oblicze bezpłodności


miejmy nadzieje że ciebie ta bezpłodność dopadnie bo szkoda by było dzieciaków
nikt nie zachoruje

@madmat: Pierwszy punkt i już kłamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczepionka za zadnie miala, ma i póki co mieć będzie zmianę przebiegu choroby, zapobieganie nieszczęściu.